Yeşil Abiye Modelleri 2015

Dantel sezonun yine en gözde tasarımlarının arasındadır. Birçok tonlaması vardır. Gösterişi seven herkes 2015tek askılı zümrüt yeşili abiye elbise modellerine kesinlikle göz atmalıdır.Asker yeşili abiye elbise tasarımları 2015 sezonu içerisinde tasarım olarak cesur kadınların rahatça giyeceği dekolteli yeşil renk abiyeler şıklık katmaktadır.

2015 yarım kollu yeşil abiye elbiseler olarak daima tarz sahibi olan bayanların tercihi olmaktadır. Son derece kaliteli abiyeler ile özel davetlerde rahatlıkla tarzınızı yakalayacaksınız. Su yeşili ve somon abiye elbise modelleri olarak parıltılı saten abiye tasarımlar sezonun yine gözdesidir. 2015 yeşil abiye elbise resimlerine göz atarak en güzel tasarımları bulacaksınız. Şık olmanın güzelliğini sonuna kadar yaşayacak ve hayatınıza daha da hareket katacaksınız.Straplez yeşil biye elbise tasarımlarına kadar yer veren modeller sezonun içerisinde yine oldukça revaçtadır.  2015 sezonunda renkli abiyeler ve taşlar ile rahatlıkla şık olacaksınız. Bu yüzden kesinlikle sezonun en çekici tasarımlarını sizde tercih etmelisiniz.

2015 yeşil taşlı abiye elbiseler sezonun en gözde modeli olarak yer alıyor. Bebe yakalar ve uzun abiyeler gibi tasarımların olması herkesin tarzını yakalamasını sağlıyor. Yeni renkler ve detaylar ile 2015 sezonu unutulmaz bir hale gelecektir. Bundan dolayı sizde seçim yaparken kesinlikle bu modelleri tercih etmelisiniz.  Yeşil uzun abiye modeller arasında şıklığın ve kalitenin rengi haline gelecektir. 2015 yeşil ve beyaz abiye elbise tasarımları sayesinde kendi renginizi bulacaksınız. Birbirinden güzel ve gösterişli abiyeler sayesinde harika zaman geçireceksiniz. Siyah abiyeler her zaman daha farklı bir şekilde karşınıza çıkmaktadır. Dantel yeşil abiye elbiseler sayesinde güzel ve çekici olmanın detaylarını yakalayın. Gösterişli yeşil abiye elbise resimleri 2015 sezonunda yoğun bir şekilde yer almaktadır.

Yeşil Abiye Modelleri 2015 Photo GalleryYorum Yaz