Trend Abiye Modelleri 2014

Değişen modaya ayak uydurabilmek oldukça zor. Çünkü her sene farklı konseptler ve farklı modeller piyasaya çıkıyor. Ancak her ürünün yıla damgasını vuracak ürün olması mümkün değil. Markaların birbirleriyle yarıştığını ve en trend abiye modelleri üretebilmek için daha sene sonunda hazırlanmaya başladığını görebiliriz. Bu iş gerçekten oldukça meşakkatli ve zor bir süreçtir. Çünkü insanların zevklerini, neyi sevip neyi sevmediklerini bilmek önemlidir. Farklılıklar abiye elbiselerde önemlidir ancak fazlası da zararlıdır. Çünkü trend olmak adına abartıya kaçamak, birbirleriyle uyumsuz renk ve desen cümbüşü yaratmak doğru değildir. Renklerin ve kumaşın doğru kullanımı, desenlerin yerinde kullanımı ve tasarımın kadının hisleri feyz alarak yapılması mühimdir. Bu konulara ağırlık vermiş olan 2014 trend abiye modelleri de görücüye çıkmış durumda. Bu sene klasik modellerin yerine romantik esintiler hakim. Tülün kullanımı bu seneki trend abiye modellerinde oldukça sık kullanılmış. Uçuş uçuş modeller, dantelli detaylar ve küçük işlemeli taşlar ile 2014 trend abiye modellerindeki en çok kullanılan detaylar. 18. yüzyıl bayanlarının tercihi olan bu detaylar, günümüze oldukça güzel bir şekilde uyarlanmış.

Renk olarak da temel renklerden daha yumuşak renklere bir geçiş yaşanmış. Özellikle ekrular, kremler, toz pembeler, griler ve lilalar bu senenin öne çıkan renkleridir. Siyah renk bu sene en az göze çarpan renk. Ayrıca bu sene daha çok uzun abiyeler göze çarpıyor. Yırtmaçlar ve sırt dekolteleri de trend abiye modellerinde bir diğer göze çarpan özellik.

Düğün, nişan ya da yaklaşan yılbaşı için oldukça fazla seçeneğe sahip 2014 trend abiye modellerine bakmadan abiye elbise almayın. Özellikle dünyaca ünlü markaların yeni kreasyonlarını, ünlülerin tercihlerini ve tiyolarını almadan seçim yapmayın. Özel günlerde göz kamaştırmak, ışıltı saçmak için trend abiye modellerini takip edin.

Trend Abiye Modelleri 2014 Photo GalleryYorum Yaz