Tek omuzlu ve taşlı abiye elbise modelleri

 Tek omuzlu ve taşlı abiye elbise modelleri, renk seçimi ile en önemli karar aşamasını taşıyor. Gideceğiniz yere göre renk seçimi yapmalı ve yaptığınız renk seçimine göre kombinleyeceğiniz elbisenizi vücudunuza en yakışan tarzdan seçip kendinize yakıştırmalısınız.

 Tek omuzlu ve taşlı abiye elbise modelleri denilince akla gelen ilk elbise kombini siyah ve bel bölgesi taşlarla sarılı bir model oluyor. Eğer elbiseniz tek omuzlu ve siyah ise; taş işlemeleri asla abes kaçmayacaktır. Ve tek omuzlu elbise fiziğinizi oldukça düzgün gösterecektir. Tek omuzlu elbise modellerinde renk seçimi yaparken elbise üzerindeki taşların rengine de dikkat edilmeli.

Kırmızı renkte tasarlanmış bir elbise eğer pembe veya kırmızı taşlar ile kombinlenmiş ise o elbiseden uzak durmanızda fayda vardır. Eğer giydiğiniz tek omuzlu elbisenin rengi fazla keskin ise; elbisenin yanına alacağınız çanta ve ayakkabı olabildiğince sade tonlarda seçilmelidir. Tek omuzlu taşlı abiye elbise modellerinde saç da en az kombin kadar önemlidir. Tek omuzlu elbise saçlarınızı salık bırakmanızı tamamen reddeder. Eğer elbisenin omzu sağ tarafta ise siz saçlarınızı dağınık bir topuz yaptırıp sol taraftan hafifi göstermelisiniz.

Eğer siz de şıklığınızı bir kenara bırakmaktan yana değilseniz tek omuzlu abiye elbise modellerini gözden geçirmeli ve kendinize en yakışanı bir an önce seçmelisiniz.

Tek omuzlu ve taşlı abiye elbise modelleri ResimleriYorum Yaz