En yeni abiye elbise modelleri

Abiyeleri en sık tercih ettiğimiz yaz mevsimi yaklaşırken bir çoğumuz mezuniyet, düğün veya benzeri organizasyonlar da kullanmak amacıyla abiye elbise arayışı içine girmiş hatta almış bile olabilirsiniz. Hala seçimini yapmamış olanlarınız için 2013 abiye trendlerini sizlerle paylaşmak istiyorum ve trendlere uygun alışveriş yapmanızı öneriyorum.

2013  abiye elbise modellerin de dantelli modeller, şifon etekli mini kuyruklu abiyeler, kolsuz balık model abiye modelleri ve kalp yaka straplez abiyeler öne çıkıyor. Son derece demode olan abiyeler ise saten kumaşlı, parlak renkler bu yıl asla tercih etmemeniz gerek abiye modellerinden. Şu sıralar sade modeller ön plana çıkıyor. Sade abiye modellerin de  taş ve payetler tercih edilmiyor.Ancak daha gösterişli bir abiye arıyorsanız yine 2013’ün abiye modası payetli modelleri de tercih edebilirsiniz. 2013’ün en yeni abiye elbise modelleri kalça altında açılan son derece sade görünümlü balık model abiyeler ya da şifon etekli üst kısmı straplez veya kolsuz abiyeler olarak karşımıza çıkıyor.

Abiye seçimi yaparken ten renginize ve vücut tipinize uygun modeller seçmeye özen göstermelisiniz. Bu mutlu günde elbisenizle büyüleyici olmak mı? yoksa vücut kusurlarınızı ortaya çıkararak itici görünmek mi hoşunuza giderdi? Elbette ki ikincisini hiç kimse istemez bu nedenle vücudunuzu tanıyarak ve bu doğrultuda kusurları kapatan hoş görünen kısımları öne çıkaran elbiseleri tercih etmelisiniz. Örneğin kilolu bayanlar asla straplez abiye elbise modelleri tercih etmemelidirler bu aynı zaman da dar omuzlu bayanlar için de geçerlidir. Omuzlarınız dar olduğundan vücudunuzda ki bu bölümü açığa çıkarmamalısınız. Kilolu bayanlar da ise straplez göğüs bölümünü sıkacağından kilolu koltuk altları hiçte hoş olmayan bir görünüm sunar. Göbeği olan bayanlar ise göğüs altından açılan şifon etekli abiyeleri tercih ederek göbek ve basen bölümü gizleyebilirler.

En yeni abiye elbise modelleri ResimleriYorum Yaz