2015 Gece Elbise Modelleri

2015 asimetrik gece elbisesi ve modelleri, siyahın renklerine hakim görünüyor. Aslında her zevke göre bir renk bulmak da mümkün. Yılın en tatlı renkleri ise; uçuk pembe ve vişneçürüğü olarak yerlerini almış. Asimetrik elbise modelleri dar ve geniş olarak tasarlanmış. Dar asimetrik modeller, daha çok tek parça halinden çıkarılmaya çalışılmış. Geçtiğimiz günlerde Ayşe Hatun Önal da da rastladığımız bu tarz elbiseler, tek parça olmasına rağmen ek kumaş ve çizgilerle hem derin dekolteler sergiliyor hem de çift parça kumaş görünümü veriyor.
2015 asimetrik gece elbisesi modelleri, dar kesim elbiseler de; göbeğin şeritler halinde ince çizgilerle belirginleştirildiği modeller ile karşımıza çıkıyor. Bol asimetrik elbiseler de ise; vişneçürüğü kısa ve askılı bir elbise dikkat çekiyor. Etek kısmı birbirini tutmayan şeritler halinde kesilmiş ve kumaşı hafif dalgalı görünümü veriyor. Bu tür elbiseler 25 yaş ve altı bayanlarımız da oldukça şık görünecektir. Mezuniyetlerin yaklaştığı mevsimler de satışlarının hızlandığı da satıcılar tarafından defalarca kez belirtilmiş. Asimetrik gece elbiseleri 2015 yılında, yeni şal ile kombinlenmiş takımlara yer veriyor. Bilek kısmına dikiş ile eklenen şal elbiseler ayrı bir güzellik katıyor. Bu ayrıntı sebebi ile de bu tarz kombinleri tamamlamak daha da kolaylaşıyor.
BU yılın en iddialı bayanları 2015 yılı için çoktan ayakkabı modellerini incelemeye başladı bile. Hem şık hem de zarif olmak için her sezonu önceden takip etmek ve önümüzdeki yıl için hazırlık yapmaya başlamak gerekiyor.Şimdi sizler için seçmiş olduğumuz 2015 Abiye Ayakkabı Modellerine göz atalım detaylı resimlerine galerimizden göz atabilirsiniz..

Asimetrik elbiselerin şıklığı her yıl artarak devam ediyor, sizde kaçırmayın ve katalogları inceleyin.

2015 Gece Elbise Modelleri Photo GalleryYorum Yaz