2014 Zigon Sehpa Modelleri

Zigon sehpalar iç içe geçen, bu nedenle fazla yer işgal etmeyen, genellikle üç ya da dört parçadan oluşan sehpa çeşitlerindendir. Zigon sehpa modelleri de yeni tasarım, modern üretilen mobilya çeşitlerine uyacak şekilde eski klasik modellerin dışında daha modern, değişik şekil ve renklerde üretilmekte ve tüketicilerine zevkine sunulmaktadır.

Genelde misafir geldiği zaman ortaya çıkan bu mobilya çeşitlerinin daha gösterişli, göze hitap eden ve farklı tarzınızı ortaya koyacak ürünlerden olmasına dikkat edilir. Zigon sehpa modelleri birbirinden birer boy daha küçük setlerden oluştuğundan dolayı iç içe konulur ve tek bir sehpa biçiminde yer kaplar. Bu sehpa çeşitleri ağırlıklı olarak evlerin oturma odalarında ya da salon kısımlarında kullanılmak üzere satın alınır. Misafir gelince ikramlıkları servis etmek için misafirin oturduğu koltuğun ya da sandalyelerin önüne getirilerek, misafirin ikramlıkları rahat yemesi için koyulan küçük masalarda diyebiliriz.

Zigon sehpa modeller, kare, dikdörtgen, yuvarlak ya da oval şekillerde üretilebildiği gibi, özel tasarım mobilyalar da isteğe bağlı olarak üretilebilmektedir. Evinizde salonunuza ayrı bir güzellik katacağından hiç şüphemiz yok, istikbal mobilyanın sizlere sunduğu dekorasyon tadında zigon sehpa modellerini sizlerde çok beğeneceksiniz, açık kahve rengi ve beyaz renklerden oluşan 2014 zigon sehpa modelleri  275, 40 tl den başlayan fiyatlarla istikbal mobilya mağazalarında sizleri bekliyor, bugünlerde sehpa almayı düşünüyorsanız, tercih yapmakta zorlanıyorsanız alışverişe çıkmadan önce sitemize mutlaka göz atınız, sizlere bir birinden şık ve modern sehpa modelleri ve ev dekorasyon tasarımlarını sizlere sunmaya devam edeceğiz…

2014 Zigon Sehpa Modelleri ResimleriYorum Yaz