Gün içinde uygulayabileceğin bu basit zayıflama tüyoları

Şimdi dambılları bir kenara bırak! Gün içinde uygulayabileceğin bu basit ipuçları ve alışkanlıklar, zihinsel gücünü arttıracak ve sonuçları hızlandıracak.

Çalma Listene Enerji Kat

Favori şarkında terlemek egzersizine eğlence katar. Son araştırmalar, bunun dayanıklılığını yüzde 15’e kadar arttırdığını gösteriyor. Daha yüksek ağırlıklar kaldırmak için sağlam ritimler ve sıkı şarkılar seç. Müziğin temposunu egzersizine göre ayarla.

Oturduğun Yerde Kalma

Çoğumuz günde 10 saatten fazla oturuyoruz. Gerçekten çok kötü. Ancak bu sürenin bir kısmını karın egzersizi yapmak için de kullanabilirsin! Kendini sandalyeye bırakmadan ve omuzlarını yuvarlamadan dik oturmaya çalış ve karnını sıkı tut. Bu alışkanlık, spor salonunda daha fazla yağ yakması için karın kaslarını eğitecek.

Sabah Ritüelleri Oluştur

Her sabah birkaç dakika erken kalkarak seni mutlu edecek bir şey yap. Bu ister meditasyon olsun, ister yatağın üstünde dans etmek ya da kendine birfincan kahve hazırlamak… Bunu yaptığında kendini çok daha iyi hissedeceksin. Ayrıca günün yoğun temposuna ve ilerleyen saatlerdeki egzersizlere daha hazırlıklı olacaksın.

Değişim Yarat

Her gün aynı rutini tekrarladığında, iş hayatında ya da egzersizde kendini rölantiye almış olursun, iş yerine her gün aynı yoldan yürümek ya da arabanı aynı rota üzerinde kullanmak yerine, kendine farklı yollar bul. Bu sayede otomatik pilotu kapatır ve yaşadığın ana daha çok odaklanırsın.

Gün içinde uygulayabileceğin bu basit zayıflama tüyoları Resimleri
Yaz geliyor! İşte zayıflama tüyoları » Sağlık » Yerel ...

Yorum Yaz