Siyah elbiseye nasıl makyaj yapılır?

Siyah elbiseye nasıl makyaj yapılır sorusu için öncelikle belli çizgiler belirlenmelidir. Bu çizgilerde dudaklar ve gözler bulunmalıdır. Kırmızı dudaklara sahip olunması siyah olan elbisenin ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Bu gibi nedenlerden dolayı genellikle siyah elbiseye siyah çizgiler de kullanılır. Ancak bu tonlama çeşidi siyah elbise için biraz daha klâsik bir görünüm sağlar. Bunun olmaması için bir diğer teknik olan, kırmızı dudaklar ve kahverengi altın tonlarında göz makyajı kullanılmalıdır. Siyah elbiseye nasıl makyaj yapılır diye sorulduğunda, kırmızı dudaklardan asla vazgeçilmemelidir.

Siyah elbiseye uygun makyaj için modern ve hoş bir görünüm sağlayacak olan makyaj türleri kullanmak gerekir. Gece kullanılacak olan siyah elbise için her zaman olduğundan daha fazla kapatıcı sürülmesi gerekir. Daha sonrasında ise yüzünüze sürdüğünüz fondöteni bolca yedirmeniz gerekiyor. Daha sonrasında farınızı alarak uygulayınız. Ancak bunu boşlukları doldurarak yapmanız yerinde olacaktır. Göz kapaklarınıza uygulayacağınız göz makyajı için öncelikle far kullanarak, bunu fırça yardımı ile yedirmeniz gerekiyor. Daha sonra siyah elbiseye nasıl makyaj yapılır sorusunun yanıtını tamamlamak için dudaklara geçilir.

Siyah elbiseye uygun makyaj yapımı için her zaman kırmızı ruj tercihtir. Ancak daha marjinal olmak istiyorsanız. Bu rengi değiştirebilirsiniz. Göz üstlerini daha derin bakışlar elde etmek için kullanmak istiyorsanız, mutlaka eyeliner kullanmalısınız. Bu sizin daha çekici olmanızı sağlayacaktır. Daha güzel bir derinlik kazanmak içinde makyajınızı maskara ile tamamlamalısınız.

2ngx1zs

Yorum Yaz