Kirpikleri uzun gösterme yöntemleri

Gözlerin anlamlı ve etkileyici bakması tüm kadınların hülyasıdır. Gözlerin güzelliği ve delici bakışlar ancak uzun gür kirpikler ile mümkündür. Kirpik nasıl kıvrılır demeden önce, kirpik kıvırıcıların kirpikleri olduğundan daha gür ve uzun gösterdiklerini hatırlayalım. Kıvrılmış kirpikler aynı zamanda gözlerinizi olduğundan da büyük gösterir.

Kirpik nasıl kıvrılır Gözle yüzümüzün hatta bedenimizin en önemli organıdır. Güzellikten bahis açtığımızda mutlaka gözlerden bahsederiz. Bu yüzden göz makyajı çok önemlidir ve kirpik nasıl kıvrılırı herkes bilmelidir. Mutlaka makyaj çantanızda kirpik maşası bulunmalıdır. Kirpik maşasını kirpik diplerinize yakın yerleştirip, kirpiklerinizi sıkıştırın. Yaklaşık 10 saniyede kirpikleriniz kıvrılacaktır.

Kirpik nasıl kıvrılırı öğrendikten sonra bu kıvrılmışlığı sabitlemek için rimel sürmeyi unutmayın. Kirpik maşası rimelden sonra da kullanılabilir ama en iyi sonuç rimelden önce alınır. Maşanızı ısıtarak kullanmak da çok daha iyi sonuçlar almanızı sağlar. Kirpik maşanız yanınıza da değilse bir kaşık ile de kirpiklerinizi kıvırabilirsiniz. Kirpik nasıl kıvrılır Kaşığı göz kapağına bastırıp kirpiklerinizi üstüne kıvırarak çok iyi sonuçlar alırsınız. En kalıcı kıvrılmış kirpikler için rimel sürüp kurumasını bekleyip, kirpik kıvırma ile kıvırdıktan sonra tekrar rimel sürmektir.

Kirpikleri uzun gösterme yöntemleri Resimleri
Kirpikleri uzun gösterme yöntemleri_1.jpg

Kirpikleri uzun gösterme yöntemleri_2.jpg

Yorum Yaz