İnci bot modelleri 2015

Kalitesini estetiği ile bir araya getiren İnci bot ayakkabı modelleri ile de bayanlara bu yılın en kullanışlı modellerini sunuyor. Genç ya da yaşlı her kadına hitap eden modellerin yer aldığı markanın en sevilen modellerine biz de sizler için yer verdik.

İnci bot ayakkabılar arasında deri modeller oldukça ilgi gören tasarımlardan bir tanesi. Uzun botların yer aldığı bu koleksiyonda farklı renkler de bulunuyor ancak bayanların bot modellerinde en çok tercih ettiği renk siyah. Siyah deri botlar hem her kıyafetle daha kolay kombinlenebildiği hem de her zaman kullanılabildiği için pratikliği seven bayanların tercih ettiği bir renk. Bunun dışında estetik görüntüsü ile son derece şık ve zarif modellerin yer aldığı İnci bot modelleri 2015 sezonuna özgü çizgiler de var.

Bu modellerde de dolgu topuklar ve deri üzeri işlemeler daha sık kullanılıyor. İnci botlarında daha çok yuvarlak burunlu modeller tercih ediyor. Son zamanlarda daha küçük ve oval kalıplara sahip olan İnci bot modelleri hanımların daha çok hoşuna gidiyor. İnci bayan botların uzunlukları da çok fazla olmadığı için hem pantolon hem de etek altında kullanılabilecek modeller olmasını sağlıyor. Dolgu topuk ya da sivri topuklu modelleri ise zevklerinize ve kullanacağınız yere göre farklı modeller sunulmasını sağlıyor.

İnci bot ayakkabı tasarımları hem kalitesi ile hem de modelleri ile pek çok bayanın sevdiği markaların başında yer alıyor. Ayakkabılara düşkün olan bayanlar için kışın en güzel modelleri İnci bot modellerinde diyebiliriz. Tasarlanan bot ayakkabı modellerini eteklerinizin altında kullanarak ya da pantolon altında kullanarak kombinleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra rahat kalıplara sahip olması nedeni ile İnci bot modellerini uzun süre ayakta kalacağınız zamanlar tercih edebilirsiniz.

İnci bot modelleri 2015 Photo GalleryYorum Yaz