Bayan bot modelleri 2014

Kış ayları için alışverişler hala devam ediyor. Kış sezonunda en çok yapılan alışverişlerde bayan bot modelleri üzerine oluyor. Henüz istedikleri tasarımları kış sezonunun başında bulamayan bayanlar, markaların butiklerini karıştırmaya devam ediyorlar. Kendi modalarına uygun olan tasarımları arayan bayanlar için bu yazımızda 2014 bayan bot modelleri üzerine ayrıcalıklı birçok koleksiyonu sizlerle paylaşıyor olacağız. Öncelikle bayan bot modelleri 2014 tasarımlarından bahsedelim.

Yeni sezonda bot tasarımları hemen her alanda tercih edilecek renk ve modellerle süslenmiş durumda. Süet bayan bot tasarımlarından, deri bot tasarımlarına kadar çeşit fazlası birçok ürün marka butiklerinde mevcut. Bu sezon özellikle bootie tarzında oluşturulan bot tasarımları dikkat çekiyor. Bayanlar bu modelleri tercih etmekten vazgeçmeyecekler. Geçtiğimiz sezonda da sıkça tercih edilen bu tasarım 2014 bayan bot butiklerinde de sıkça tercih ediliyor. Renk seçimi kısmında da daha çok koyu mavi veya lacivert tonlarla oluşturulan bot tasarımları ilgi görüyor. Kahverengi ve lacivert renginin karışımından ortaya çıkan bot tasarımını mutlaka inceleyin. Yeni sezon bayan bot tasarımlarını bir çok ünlü markanın yeni sezon koleksiyonlarında bulabileceğiniz gibi önemli markaların koleksiyonlarında  oluşturmuş durumda. Her alanda tercih edebileceğiniz ayrıcalıklı modelleriyle sizleri mağazalarına davet ediyorlar.

Bayan bot modelleri tasarımları sadece bu alanlarda da değil, birçok ünlü alışveriş sitesinde de sunuluyor. Markalar belirledikleri zamanlarda, Morhipo, Trendyol, Limango, Markafoni gibi ünlü alışveriş sitelerine birçok ayakkabı tasarımını sunuyorlar. Ünlü olan bu alışveriş siteleri de uygun kampanya ve fiyatlarla 2014 bayan bot modelleri tasarımlarını ziyaretçilere sunuyor. Eğer cebinizi sevindirecek bot tasarımları arıyorsanız, bu tür sitelerde, ünlü markaların verdiği fiyat aralığını inceleyebilirsiniz. Tüm bu yepyeni ve trend bot modellerini sizler için oluşturduğumuz galerimizden daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Bayan bot modelleri 2014 ResimleriYorum Yaz