Cepli bluz modelleri 2014

Her mevsim tercih edebileceğiniz  cepli bluz modelleri en sık giyilen tasarımlardan oluyor. Hem desenli, hem sade, hemde cepli modelleriyle görülmeye değer. Fiyat aralığı en uygun olan bu tasarımları her mağazanın kendine özel koleksiyonlarında incelemeniz mümkün. 2014 bluz modelleri arasında seçimi yapacağınız ayrıcalıklı modeller ve kendinize has koleksiyonları her markanın ideal tasarımları arasında incelemeniz mümkündür.  Cepli bluz modelleri arasından sizler de ilgileri çeken bu tasarımlara yoğunlaşın.

2014 cepli bluzları arasından seçim yaparken en öncesinde kendi modanızı düşünmelisiniz. Yani renk, model ve elbise dolabınızda bulunan kombin ürünlere göz atmalısınız. Alacağınız model ile pantolonlarınızı karşılaştırıp, en uyumlu rengi seçmeye çalışın. Baskılı, yazılı veya renkli olan bayan bluzlar yaz sezonu içerisinde tercih edilenler arasında yerini almış durumda. Koyu tonların yerine açık renk tonlarıyla hazırlanan cepli bluz modellerini tercih etmenizi öneriyorum. Zaten görselleri incelediğiniz zaman bu konuda fikir sahibi olabilirsiniz. Görsellerde açık krem rengi ve sarı tonlamalarıyla oluşturulan tasarımlar bence cepli bluz modelleri için söylenebilir. Bu renge her zaman bayılmışımdır. Bir de baskısı o kadar güzel ki, anlatamam. Her marka baskıları farklı bir trendle oluşturuyor. Siz kendi trendiniz için uygun olan markanın tasarımını seçmelisiniz.

Cepli bluz modelleri ve buna benzer farklı tasarımlar marka reyonlarında hazırlanıyor. V yaka tasarımlarda bayanlar tarafından oldukça şık kombin edilebiliyor. Özellikle ilkbahar yaz sezonunda şort modelleri seçimlerinizle beraber birkaç tasarımı dolabınıza eklemenizi öneriyorum. Resimlerde de Cepli modelleri 2014 tasarımlarında şortlar ile yoğun olarak tercih edilmiş. Seçimleri sizler de bu şekilde yapabilirsiniz. Yakası geniş olan veya v yaka koleksiyonları az öncede söylemiştim. Şimdi tekrar ediyorum. Bu modeller gibi düz olmayan ve farklı olan tasarımı tercih edin. Her markanın bluz koleksiyonlarını incelemenizi öneriyorum. Galerimizden cepli bluz modelleri tasarımlarını incelemenizi öneriyorum.

Cepli bluz modelleri 2014 ResimleriYorum Yaz