Bayan bluz modelleri 2014

Geçtiğimiz sezon olduğu gibi 2014 sezonunda da  bluz modelleri bir çok stiliyle sezon trendine yöne veren modellerde karşımıza çıkıyor. 2014 Bayan bluz modellerinde rahat kesimler kadınların en çok tercih ettiği modelleri oluşturuyor. Salaş ve ince kumaşlı 2014 bluz modelleri yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında kullanılmaya devam ediyor. Bu sezon bayan bluzların da özellikle desenli modeller ön plana çıkıyor. 2014 Salaş bluz modelleri de bunlardan biri. Bu modellerin rahat olan yanı hem ceket hem de pantolon kombinlerinde çok şık durmasıdır.

Bluzlarda kullanılan yaka ya da kol detayları daha çok günlük kıyafetlerde yer verilen bir model. Bu modellerde pudra, pembe, mavi gibi pastel renkler bebe yakalı ve bluzlar içeriyor. Salaş olması nedeni ile de rahat kullanıma sahip. Yaz aylarında şort, dar paçalı pantolon ve kalem eteklerle kullanılan bluz modelleri 2014 kış sezonunda da yine pantolon ve etek üzeri için kullanılan parçalardan bir tanesi. Bunun dışında bluz aradığınızda kullanabileceğiniz pek çok farklı model var. Bu modeller arasında sade ya da abartılı bir model seçebilirsiniz. Sade tasarımlarını görebileceğiniz bayan bluz modelleri arasında sırt işlemesi ya da sırttan pileli modelleri görebilirsiniz. Bunun yanı sıra tunik olarak da kullanabileceğiniz 2014 bluz modellerinde tek renk modeller sevilen modeller arasında yer alıyor.

Spor ya da klasik bir tarzda kullanabileceğiniz özellikle sonbahar – kış aylarında tercih ettiğiniz uzun kollu bluz modelleri seçtiğiniz diğer parçalara göre de farklı kombinler kurmanıza yardımcı olacaktır. İş yaşamında ya da özel günlerinizde kullanabileceğiniz gibi günlük yaşamınızda da kullanabilirsiniz. Günlük hayatta bluz kullanmak istediğinizde mat renkli ve daha sade desenli modelleri tercih edebilirsiniz. Etek ya da pantolon üzerinde kullanabileceğiniz   bluz modellerini günlük yaşamınızda taytlarla da kullanabilirsiniz.

Bayan bluz modelleri 2014 Photo GalleryYorum Yaz