Yeni sezon bayan çanta modelleri 2016

İçinde ihtiyacınız olan her şeyi taşımaya elverişli sezon çantalarından favorilerimiz huzurlarınızda. Pembe, bordo ve kırmızının yakaladığı mükemmel uyum sizi de etkisi altına almaya hazır. Issey Miyake’nin geometrik formları bugüne değil geleceğe ait gibi görünüyor Lanvin’de ise minimalizm çizgisinden sapma yok; hareket farklı dokulardaki derilerin birleşimiyle yakalanıyor.

Spor trendi, en şık Yeni sezon bayan çanta modelleri 2016 parçaları bile kendisine adapte etmekte usta. Givenchy’de küçük topuklu sivri burunlu ayakkabılar bomber ceketlerle uyum içinde. Fendi spora çağırırken bile göz alıcı. Çarpıcı pembe deri ceketleri, sneaker’lar ve bol kesimli pantolonlar yatıştıracak.

Etekler dizin üzerinde. Kumaşlar en hafif ve en uçuş uçuş olanından. Pastel renkler ve naif desenler öncelikli. Küçük volanlar ya da nakış işlemeler bonus puan. Yeni nesil lolitanın seçimi bu elbiselerden yana. Rehberiniz Chloe ve Valentino kadını.

Altı ve üstü aynı kumaştan kesilmiş takımlar ve Yeni sezon bayan çanta modelleri 2016 bu kısa sezonun tadını damağınızda bırakacak. Kimileri 60’ların formlarında, kimileri bohem ve rahat. Çocuksu tarafını ön plana çıkarmak isteyenler için renkli desenlerin eşlik ettiği pijama kesimler hareket özgürlüğünü yüceltmeye hazır. Farklı parçaları bir araya getirmeye çalışmak yorucu olduğunda altı üstü bir takımlar devreye girecek.
Fonksiyonel ya da değil. Bu sezon her ayakkabıya bir toka şart!

Celine’in altın plakadan kesilmiş kalp şeklindeki tokaları uzun ve küt burnun nostaljik duruşunu modernize ediyor. Nicholas Fularlar boyundan çıkıyor, çantalara dolanıyor. Louis Vuitton’un bordo rugan kontürlü ve dikdörtgen prizma formunda monogramlarla bezenmiş çantası, ona eşlik eden ipek fular ile dikkat çekmekten çekinmiyor

Yeni sezon bayan çanta modelleri 2016 Resimleri
Yeni sezon bayan çanta modelleri 2016

Yeni sezon bayan çanta modelleri 2016

Yeni sezon bayan çanta modelleri 2016

Yeni sezon bayan çanta modelleri 2016

Yorum Yaz