Ünlülerin Elbiselerini Nereden Bulabilirim?

Nereden Bulabilirim?

Gigı Hadid’in ÇİZMESİNİ

New York’ta,

Victoria’s Secret defilesi öncesinde görüntülenen Gigi Hadid, kısa bluzu ve derin yırtmaçlı eteğini Stuart VVeitzman uzun çizmeleriyle tamamlayarak iddialı bir bütünlük yakalamış.

Miranda Kerr’in KOLYESİNİ

Swarovski’nin Şangay’da düzenlediği etkinlikte kırmızı mini elbisesi ve siyah çizmeleri ile boy gösteren Miranda Kerr, markanın sonbahar-kış koleksiyonundan Doroda kolye ile kombinine ışıltı katmış.

Belıati Prinsloo’nun ELBİSESİNİ

New York’taki AOL stüdyolarında Alexander Wang elbisesi ve topuklu sandaletleriyle karşımıza çıkan model Behati Prinsloo, dalgalı saçları ve doğal makyajıyla sade duruşunu desteklemiş.

Ünlülerin Elbiselerini Nereden Bulabilirim? Resimleri
Kylie Minogue’un PALTOSUNU

Paris’te kırmızı elbisesi ve aynı renkteki Dölce & Gabbana yün paltosuyla fotoğraflanan Kylie Minogue.gold aksesuarlarıyla şıklığını pekiştirmiş.

Reese IVitherspoonun ÇANTASINI

Los Angeles sokaklarında objektiflere takılan Reese VVİtherspoon, beyaz gömleği, lacivert hırkası ve ekose eteğini Salvatore Ferragamo çantasıyla kombinleyerek hoş bir gündüz stili oluşturmuş.

Bella Thorne’un ETEĞİNİ

Los Angeles’ta bir tiyatronun galasında kameralara poz veren Bella Thorne, dantelli bluzu ve uzun çizmelerini Topshop çiçek desenli eteği ile bir araya getirerek görünümünü renklendirmiş.

Yorum Yaz