Sokak modası trendleri 2016

“Moda tasarımı yapmaya başladığım ilk yıllarda çizgili süveterleri üniformam haline getirdim” demişti Jean Paul Gaultier bir röportajında. Her stile uyum sağlama gücü olan desenlerin kraliçesini dört farklı kadın, kişisel stillerine göre yorumladılar. Karsınızda modern zamanların en “kişilik sahibi” üniforması.

IŞIN GÖRMÜŞ

3K Türkiye Yayın Direktörü

3K: Bu kombini yaparken nasıl bir ruh hali içindeydiniz? Ve nereye gitmek üzere böyle bir kıyafet giyersiniz?

IŞIN GORMUŞ: Neşeli bir ruh hali içindeydim. Bu kombini günün her saati ofiste, akşam arkadaşlarımla yemekte veya bir basın davetinde rahatlıkla giyebilirim. Jean ve sade bir tişört, içinde kendimi en rahat hissettiğim ikilidir. işimden dolayı olduğunu düşünüyorum, kıyafete çok zaman ayırmayı, çok kafa patlatmayı sevmiyorum. Tarzımı biliyorum ve ona göre çok hızlı hazırlanıyorum genelde.

3K: Kişisel stilinizi kısaca anlatır mısınız?

I.G.: Sade ve net giyinmeyi severim. Kıyafetlerimle dikkat çekmeyi sevmem. Daha çok maskülen bir tarzım var. Çiçekli, böcekli rengarenk kıyafetler tarzım değil. Resmi kıyafetin nedir diye sorarsanız, kaliteli bir jean ve bohem bir bluzu hiçbir şeye değişmem. Ayrıca ceket-etek ya da ceket-pantolon takımları sıkça kullanırım.

3K: Breton ve genel anlamda çizgiler ne ifade ediyor size?

I.G.: Deniz tutkunu bir insan olarak Breton’u enfes buluyorum. Spor giyinmekten hoşlandığım ve çizgileri çok genç, çocuksu bulduğum için de tercih ediyorum. Çizgili bir tişört en güzel gençlik enjeksiyonudur. Botoks yerine şiddetle öneririm.

Sokak modası trendleri 2016 Photo Gallery
Sokak modası trendleri 2016

Sokak modası trendleri 2016

Sokak modası trendleri 2016

Sokak modası trendleri 2016

Yorum Yaz