L’Oreal Professionnel Pro Fiber Serisi

Prestijli bakım ürünlerinin öncüsü L’Oreal Professionnel, saç onarımında etkili bir yenilikle karşınızda. Pro Fiber serisi, saçlarda kökten uca değişim sağlayarak ihtiyaç duyduğunuz belirlemenize yardımcı olmakla kalmayıp sağlıkla ışıldayan tutamlar da yaratıyor.

Saçlarımızı ısı ve yetersiz bakımla yıpratmak o kadar kolayken, onarmak ne kadar da zor değil mi? Dünyada binlerce kadın cansızlık problemiyle baş etmeye çalışıyor; uyguladıkları yöntemler her zaman yeterli olamıyor. Bu sorunu düzeltmeyi hedefleyen L’Oreal Professionnel Pro Fiber serisi, yenilenme, onarma ve yapılandırma hedefliyor.

L’Oreal Professionnel Pro Fiber Serisi Photo Gallery
Öncellikle her şey kuaförünüzün sizin için yapacağı saç profili teşhisiyle başlıyor. Her bir tutamın sağlığı için tedavi yöntemi belirleniyor ve ardından uygun Pro Fiber bakımı seçiliyor. İlk etapta kuaförünüz tarafından uygulanacak bu uzun sırımı sürdürmek için serinin maske, şampuan ve kren evde de devam etmeniz gerekiyor dikleri hayat belirtisini geri getiriyor.

Son dokunuş için serinin yıldız ürünü, yoğun bakım sağlayan Re-Charge kür, tek kullanımlık tüplerden oluşuyor. Bu benzersiz formülle tedavinizin son rötuşlarını yaparak sağlıklı tutamlara bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Yoğun yenilenme ve canlanma dönemi vadeden Pro Fiber’le saçlarınızda devrimi yaşamaya ve hayalini kurduğunuz benzersiz görüntüye ulaşmaya hazır olun.

Peki üyeleri kimler bu Pro ihtiyaçları için geliştirilmiş yenilenme, onarm gruplarından oluşan seri, ilk seviyesindeki vadediyor. Bu nedenle kuru ve incelmiş uçlara sahip az yıp ranmış saçlara uygun bir formülle sunuluyor. Pürüzsüzlüğü nü kaybeden, matlaşan ve renk değişkenliği gösteren durumlarda devreye ikinci seviye olan onarıcı serisi giriyor.

Yorum Yaz