Kadife elbise modelleri 2016

Bu modellere olan yoğun ilgi ve markaların oluşturduğu şık konseptler, bizleri de bu tasarımları incelemeye sürükledi. İncelediğimiz elbise modelleri arasında en ideal renkler, en şık modeller ve oluşturulan kumaş kalitesi 2016 kadife elbise modelleri tasarımlarını net bir şekilde ortaya koymayı başarıyor. Ayrıcalıklı olan bu ürünler arasında tercih yaparken, alacağınız modeli nerede giyeceğinize karar vererek en ideal tasarımı seçebilirsiniz. Biz sizler için her alanda tercih edilebilecek kadife elbise butiklerini ayrı ayrı inceledik.

Eğer alacağınız modeli özel bir gecede giymek istiyorsanız, yapacağınız seçimler iddialı ve bir o kadarda renkli olmalıdır. Yaz modasında özel gecelerde dahi renkli modelleri tercih etmekten kaçınmayın. Eğer birde seçiminiz kadife elbise modelleri arasından ise, o zaman şık bir trendi sizlere sunalım. Özel geceler için oluşturulan kadife elbise butikleri yoğunlukla kırmızı, mavi, beyaz ve siyah renklerden oluşan tasarımlar üzerine. Yani eğer kışkırtıcı ve iddialı görünmek istiyorsanız kırmızı, sade ve hoş görünmek istiyorsanız beyaz, düz renkleri tercih edebilirsiniz. Tabiki yaz sezonunda yoğunlukla etek boyu mini olan kadife elbise modelleri 2017 tasarımları daha uygun olur.

Tabi çoğu bayan bu modelleri daha çok özel gecelerde değil de iş yerinde tercih ediyorlar. Aslında iş yerinde tercih edilmesi gereken tasarımlar arasında da son derece ideal diyebiliriz. Daha çok krem rengi tonlarıyla süslenen modeller öncelikli olan tasarımlar arasında diyebiliriz. Mesela oluşturulan butiklerde ilgi çekici görünen siyah renkli düz ve mini olan 2016 kadife elbise butikleri, son derece şık görünüyor. İş yerleri için seçiminizi bu tür renkler üzerine yapabilirsiniz. Sözü fazla uzatmadan gelin şimdi hep birlikte bu tasarımların güncel resimleriyle incelemelerimizi hep birlikte yapalım.

Kadife elbise modelleri 2016 Resimleri
İddialı-Kadife-Abiye-Modelleri-2016.jpg

2016-kadife-abiye-modelleri-ykdL.jpg

Modameyra-Kadife-Elbise-41990-TL.jpg

kadife-elbise-modelleri-2016-sonbahar-sezonu-E1vl.jpg

2016-kis-kadife-abiye-modelleri-arMk.jpg

Kadife elbise modelleri 2016_1.jpg

Gamze-Polat-kadife-elbise-modelleri.jpg

bayan-kadife-elbise-modelleri-ebl5.jpg

Kadife-kumaştan-elbise-modelleri.jpg

Kadife elbise modelleri 2016_0.jpg

 

Yorum Yaz