Genç Kız Ayakkabı Modelleri 2017

STİL AVCISI

Londra Moda Haftası’nda sokak stili şehrin kapalı ve yağmurlu havasına inat rengarenk! Abartı ve gösteriş bu sezon, alabildiğine özgür Londra’nın stil kodları arasında!

Kalitenin ismi olan ve kaliteyi sevenleri tercihi haline gelen H&M ayakkabı modelleri 2017 sezonunda en şık tasarımları ile giriş yapmıştır. Ayakkabı modelleri arasında günlük  ve fantezi tasarımlar yer almaktadır. Altın sarısı topuk ile özel davetlerin dikkat çekeni haline geleceksiniz. Sezonunda vitrinleri dolduracak olan süet derisi farklı renkler ile de bol çeşidi yer almaktadır.  Bunun yanı sıra trendlerin arasında yer alan Metal çivi baskılı ayakkabı tasarımları 2017 sezonunda ilk olarak podyumlara taşınacaktır.

Genç kızların tercihi olan bu modeller fantezi tasarımdan, günlük modellere kadar vardır. Günlük dışarı çıktığınızda ayaklarınız edecek. Artık spor yaparken ayaklarınızı kaliteli ile birleştireceksiniz. Arasında kırmızı, mavi, sarı gibi modellerin renkli bağcıkları ile değişiklik yaratıyor. Özelliklede Asker yeşili Bu yeşil rengi birçok kişinin en sevdiği renklerin arasındadır. Bu yüzden son sezonlarda yeşil yoğunluktadır.

Yaz ayının en güzel tasarımları başında gençlerin ilgisini çekiyor. Daha detaylı bir araştırma ile sezonunu güzelce yakalamalısınız. Arasına dikkatli bir şekilde inceleme yaptığınız zaman en çok dikkat çekecek tasarımları anında göreceksiniz. Şıklığın ve kalitenin adresi olan tasarımlar ile hayatınız daha da renklenecektir. Günlük, spor, fantezi tasarımları anında yakalayın. Sezonunda renkler, tasarımlar, çizgiler ile oldukça hareketli geçecek. Artık her yaştan herkes istediği gibi şık ve tarz sahibi olabilecektir. Arasında neon renkler, kalın topuklar, sert çizgiler kadar narin çizgilerde yer almaktadır. Bu sezon birçok kişi istediği tasarımı yakalamanın güzelliğini hemen yaşayacaktır.

Genç Kız Ayakkabı Modelleri 2017 Resimleri
Kız-çocuk-converse-ayakkabı-2017.jpg

2017-Abiye-ayakkabı-modelleri.jpg

Genc-Kiz-Nike-Ayakkabi-Modelleri-2016.jpg

lcw-genç-ayakkabı-modelleri.jpg

Genç Kız Ayakkabı Modelleri 2017_2.jpg

2017-Converse-Ayakkabı.jpg

topuklu-ayakkabi-modelleri-2012-firsthaber-e4tsgrxvc.jpg

Yazlık-genç-kız-ayakkabı-modelleri.png

Genç Kız Ayakkabı Modelleri 2017_0.jpg

Yorum Yaz