Caddelerden Öne Çıkan Yaz Trendleri

Alessandro Michele’in optik, renk doygunluğuna ulaşmış, eklektik çalışmalara atıfta bulunan koleksiyonu (haritalar, doğa, bohem-romantizm, göz alıcı rock ve saykodelik). Yaşamımızı onun hazine dolu ilginç dükkanında sürdürmek istiyoruz.

Chanel Terminali

Kari Lagerfeld’in jet-set vizyonu birinci sınıf zarafetin yükselen başarısı niteliğinde. Dolabınızı Chanel marka tekerlekli bir çanta ve bir tüvit seyahat takımıyla şenlendirin.

Nicolas Ghesquiere’in bilim kurgu içeren ve siber alemleri hatırlatan kolebiyonu geçmişe atıfta bulunurken yepyeni sınırları da zorluyor. Çalışan şehir kadınlarından oluşan kitlesi çağı tam anlamıyla yakaladı.

Caddelerden Öne Çıkan Yaz Trendleri Resimleri
Yepyeni konseptimizi yenilenen Douglas Kanyon ve Forum Bornova mağazalarımızda deneyimleyin.

Parfümden makyaja, cilt bakımından aksesuara, dünyaca ünlü markalar, merak ettiğiniz güzellik trendleri ve stile dair her şey, Avrupa’nın lider seçkin kozmetik mağaza zinciri Douglas’ta.

Hem güzel hem seksi hem de akılda kalıcı olmak! İşi kapmak için çok daha fazlasına ihtiyaç duysanız da unutmayın ki stiliniz sizi bir adım öne çıkaı Blazer clega ıı I ığı na d i k kat çekici bir kemerle dokunun Zarif topuklıılardansa asla vazgeçmek yok!

Çalışma arkadaşlarınıza “fresh” bir merhaba için beyaz güzel birseçim olabilir. Sezonun yükselen trendi “Viktoryen” rı, spor aksesuarlarla birleştirin. Ofis ortamında rahat etmeniz önemli.

Vepa Group

AQU EFEKT

Buram buram yaz hayalleri kokan aksesuarlarla tanışın…

Değer verdiklerinize katfy’hissettiğiniz koruma içgüdüsü, onlara güzel bir gelecek hazırlamak için gösterdiğiniz sonsuz ilgi ve özen…

Biz de stratejilerimizi geliştirirken daima sizden ilham alıyoruz.

Sahip olduğumuz teknik birikim ve deneyimle en uygun yatırım seçeneklerini sunarken ve fırsatları değerlendirirken öncelikle sizi düşünüyoruz.

İşte, birlikte yıllar boyu süren sıkı ortaklıklar kurmamızın sırrı bu…

Yorum Yaz