Ucuz Abiye Modelleri 2016

Ucuz  elbiseler ile yeni koleksiyonunu beğeniye sundu ve hem modacılardan hem de stil sahibi bayanlarda tam not aldı. Modern çizgiler ile bayanların hayallerindeki modelleri bir araya getirerek tasarladığı modellerle adından söz ettirmeyi başaran Ucuz elbiseler ile ilgi görmeye devam ediyor. Yeni abiye modelleriyle devrim niteliğinde farklılıklar ortaya koyan modelleri ile gerek yaz gerekse sonbahar koleksiyonları ile her mevsim beğenilen ve tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Ucuz elbiseler bayanların her türlü ortamda ihtiyaç duyabileceği birçok modelde tasarımlar gerçekleştiriyor. Sizler için bu modellerden en çok ilgi görenlerini inceledik ve ilk karşımıza çıkan modellerden bir tanesi önü kısa arkası uzun straplez abiye modelleri oluyor. Gösterişli ve havalı koleksiyonlarıyla adından söz ettiren Alchera tasarımları birçok davet ve organizasyonda karşımıza çıkabiliyor.

Modern ve zevk sahibi bayanların ilk tercihleri arasında yer alan elbiseler ile de her zamanki yerini korumaya devam ediyor. Gösterişli abiye modelleri kadar düz ve sade abiye modelleri ile de beğeni kazanan Alchera, ilkbaharın ruhundan ilham alarak tasarladığı yaz kreasyonunda renkli ve canlı tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor. Neon renklere de ağırlık verilen  koleksiyonunda özellikle sarı renkli straplez abiyeler oldukça ilgi

görüyor. Siyahın asaletinden yararlanılarak tasarlanan uzun siyah abiye modelleri de koleksiyonunda en  beğenilen modeller arasında yer alıyor. Birçok bayanın vazgeçilmez renkleri arasında yer alan siyah rengi özellikle uzun abiye modellerine çok yakışıyor. Siyah abiye modellerden en çok ilgi gören iki abiye modelini ele alacak olursak bunlardan ilki kalın askılı uzun siyah abiye modeli oluyor. Göğüs dekoltesinin bitiminden itibaren başlayan bağcık detayıyla oldukça şık bir görünüm kazananlar bayanların en beğendiği abiye modelleri arasında yer alıyor. Bir diğer beğenilen model ise dore taş işlemeli siyah straplez abiye modeli oluyor.

tozlu-giyim-abiye-modelleri-2016-1.png

2016-abiye-modelleri-yeni.jpg

2015-2016-Renkli-Abiye-Modelleri-6-.jpg

ucuz-abiye.png

En-şık-yeni-abiye-elbise-modelleri-2016.jpg

uzun-abiye-modelleri1.jpg

Ucuz Abiye Modelleri 2016_0.jpg

yeni-pembe-abiye-modelleri-2015-2016-17.jpg

Yorum Yaz