Seksi Yazlık Elbise Modelleri 2016

Seksi kavramı kıyafetin özünde var olsa da bugünkü seksi stilin köklerini ve tarihini; verev kesim tekniğiyle adından söz ettiren, kadın bedenini korselerden özgürleştirirken onu yücelten, bedenin formlarını öne çıkaran ve vücudun bir parçasıymış J.W. Anderson da, plastik etek ve pantolonlarla bacaklara tam özgürlük verirken, “iç” çamaşırlarını “dış” giyim kodlarına dahil ediyordu.

İç çamaşırını sokağa taşırken önce bacakları ve elbette popoyu açığa çıkaran seksi moda rüzgarı en çok Prada’nın transparan pantolonlarında, Blumarine’in şifon ve bedeni yücelten elbiselerinde, Courreges’in vücuda yapışık body’lerinde, Miu Miu ve Gucci’nin tamamen şeffaf elbiselerinde kendini hissettiriyor.

Kısaca yaz trendleri pijamaların, geceliklerin, kimonoların, iç çamaşırlarının ve “küçük külot”un damgasında adeta bir “gece” koleksiyonuna imza atıyor, seksiliğin kodlarını yeniden tanımlıyor. gibi duran heykelimsi elbiseleri yaratan Made-leine Vionnet’de aramaya ne dersiniz? O gün, o devirde Vionnet’nin akıcı tasarımlarında Yunan tanrıçalarını andıran kadınlar, en az bugün Marc Jacobs’ın, Hedi Slimane’ın ya da Gucci’nin bacakları ve popoyu açığa çıkaran tasarımlarıyla salınan hemcinsleri kadar seksiydiler!

Seksi Yazlık Elbise Modelleri 2016 Resimleri
mor ve tonları da bayanların abiye elbisede tercih ettiği renklerinAna Sayfa / Seksi Mini Elbiseler Modelleri / Abiye Modelleri 2016Dantelli elbise modelleri 2016 | Abiye modelleri... / Seksi Mini Elbiseler Modelleri / 2016 Modası Straplez ElbiselerBu galeride toplam 49 adet fotoğraf var | ekru-tasli-puskul-etek-mini ...... Sayfa / Seksi Mini Elbiseler Modelleri / Kısa Abiye Modelleri 2016Seksi Fantazi Elbise Modelleri 2016pudra rengi balık modeli abiye elbise 2016 | kadın ve trend18. Daha ciddi görünen bir elbisede bile sandaletlerle rahatlıktan ...... elbise seçebilirsiniz. Bacaklarınız ve basen bölgenizde

Yorum Yaz