Siyah bikini modelleri 2013

Yaz ayları yaklaşırken kadınların en çok takip ettiği konular arasında yer alan bikini modellerine bu konumuz da klasikleşen ve her zaman trend olan siyah bikini modellerini sizler için en çok takip edilen markaların bikini modellerinden seçerek bir araya getirdik.

2013 yılında siyah bikini modellerinde boyundan bağlı, straplez, askılı ve tek omuzlu modeller öne çıkıyor. Bikiniler de desenler, payetler, parlak kumaşlar ve fırfır detayları öne çıkıyor. Bikini modelleri içinde en çekici renklerden biri olan siyah modeller her zaman beğenilen ve sık tercih edilen bikini modelleri arasında yer alıyor. 2013 siyah bikini modellerin de  biraz klasik biraz da yeni dokunuşlar dikkat çekiyor. Bikini üstlerin de sütyen formlu modellerin yanı sıra askısız straplez modeller, göğüs ortasında boyna uzanan boyundan bağlamalı modeller, fırfırlı modelleri ve 2013 modasında önemli yeri olan desenlerin tercih edildiği bikiniler öne çıkıyor. Aşırı feminen bir görünümden kurtulup daha çekici ve asi modeller bir renk olarak gördüğüm siyah bikini modellerini bu yaz da havuz kenarında ve plajlar da tercih edebilirsiniz.

Bikini modeli tercihi yaparken ise göğüslerinizin büyük veya küçük oluşu önemlidir bu nedenle göğüslerinizi hoş gösterecek modellere öncelik verin. Küçük göğüslü bayanlar göğüsleri bir bant gibi saran straplez modelleri tercih edebilirler ayrıca dolgulu bikini üstleri de sizin için idealdir. Ayrıca fırfırlı modeller de küçük göğüsleri daha havalı gösteren detaylardandır. Üçgen formlu bikini üstleri ise daha çok büyük ve normal büyüklükte göğüsleri olan bayanların tercih etmesini önerdiğim modellerden.

Özellikle belirtmek isterim ki fazla kilosu olan bayanlar özellikle de göbek ve basen bölgesinde aşırı yağlanma sorununuz varsa bikinileri tercih etmemenizi öneririm. Bunun yerine yine 2013 trendi mayo ve mayokini modellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Siyah bikini modelleri 2013 ResimleriYorum Yaz