Yılın ayakkabı markaları

Bayan ayakkabı modelleri arasında en trend tasarımların bu dört markadan çıktığını gördüm. Model, tasarım, renk ve fiyat aralığına göre kıyaslama yaptığımız bu koleksiyonlar arasında yılın en iddialı dört ayakkabı markasını sizlere görsel hatırlatmalarla beraber sunalım.

Derimod ile Ayakkabı Aşktır!

Eğer arayışınız aşık olacağınız cinsten farklı tasarımlarla hazırlanan koleksiyonlar ise, kesinlikle seçmeniz gereken markanın Derimod markası olduğunu söylemeliyim. Özellikle yaz modasında her bayanı stil sahibi haline getirmesi, buna en iyi etken olarak gösterilebilir. Bunun yanında tasarımları incelediğiniz zaman kendi modanızı öyle yada böyle bulacağınızı görebilir, bununla beraber iddialı bir görünüm kazanabilirsiniz. 2013 sezonunda en çok tercih edilen bu marka, benim favori markalarım arasında yerini aldı. Ya sizin?

İnci Her Zaman Trend!

İnci markası her zaman gündemde olan ünlü markalar arasında olmuştur. Ayakkabı modasına bambaşka tasarımlarını sunarak ilgileri üzerine çekmeyi başaran marka, benim her daim dolabımda tasarımlarını sakladığım markalardan olmuştur. Kaliteli olan her ürün övgüyü kazanacaktır. Bence de övgüyü kazanan markalardan olan İnci markası, geçtiğimiz sezonda da bayanlara her alanda tasarımları sundu. Şimdi de yılbaşı gecesi için koleksiyonlarını sunan marka, hiç ara vermeden yoluna devam ediyor.

Klasik Tasarım İçin Hotiç

Bazı markaların her daim belirli bir çizgileri olmuştur. Bu çizgiyi geçmeyen markalar klasikleşmiş ve her sezon bu klasik tasarımları arayanlar o markayı bulmuşlardır. İşte Hotiç markası daha önceki sezonları aratmayacak cinsten tasarımlar veriyor. Yeni sezonda da ayrıcalıklı trendleriyle bayanlara tam anlamıyla ideal bir koleksiyon sundu. Özellikle iş yerinde tercih edilebilecek modellerini sunan marka, bana sorarsanız tam puan almayı hak ediyor. Kesinlikle 2013 sezonunun en şık markaları arasında yerini almış durumda.

Bambisiz Yaz Sezonu Düşünülemezdi!

Eğer 2015 sezonunda Bambi markası olmasaydı, kesinlikle yaz modası hüsranla sonuçlanırdı. Yaz modasında hazırladığı her tasarım benim için ayrı bir görsel şov oldu. Ünlü alışveriş sitelerinde sunmuş olduğu kapak resimleri, ürün tasarımları zaten başlı başına profesyonelce olmuştu. Şimdilerde kış modası için hazırladığı koleksiyonlar çok konuşuluyor. Kış modasında da ünlü alışveriş sayfalarında hazırlamış olduğu koleksiyonlarla göze hitap eden modellerini oluşturmuş. Ben sizler için ideal diyebileceğimiz tasarımları oluşturduk. Gelin hep beraber bu tasarımlara şöyle bir göz atalım.

Yılın ayakkabı markaları Resimleri



Yorum Yaz