Yüksek topuklu ayakkabı modelleri

Yüksek topuklu modeller farklı şekillerde modeller sunuyor. Adeta bir renk cümbüşü sunan modellerde sarıdan, pembeye, leopardan yılan derisine kadar geniş bir model seçeneği var. Son yıllarda tasarlanan yüksek topuk ayakkabı modellerinde günlük yaşamınızda kullanabileceğiniz mat derili modeller kullanılıyor. Ancak geniş renk seçeneğinin olması size zevkinize göre model bulma şansını da veriyor. Yer alan modeller özellikle iş kadınlarının vazgeçilmezi olacak türden. Eğer bir iş günü için pantolon kullanıyorsanız sivri burun, yılan derisi bir yüksek topuk modeli kullanabilirsiniz. Bu tarz modellerin en sevilen renkleri siyah ve bordo. Bunun dışında yine mat deri kullanılan modeller de son derece şık bir çözüm olabilir. İş gününüzde rahat ve şık olmak istiyorsanız daha çok bot modeli yüksek topuklu ayakkabıları kullanabilirsiniz. Kış içinde olduğumuz için yüksek topuklu ayakkabılar arasında botlar da önemli bir yer tutuyor. Bunun yanı sıra tasarlanan modeller bantlı ya da bağcıklı tasarımlarla da farklılık sunuyor.

Bu yılın yüksek topuklu modelleri çok yüksek ya da orta derece modeller içeriyor. Bu konuda elbette bayanların beklentileri ön planda yer alıyor. Yüksek topuklu ayakkabı modeli seçerken nasıl görünmek istiyorsanız ona göre bir model tercih edebilirsiniz. Bu tarz ayakkabılar daha kadınsıdır. Bu nedenle kombinlerinizi kurarken bunu da göz önünde bulundurun.

Yüksek topuklu ayakkabı modelleri ile daha ince görünebilirsiniz. Uzun ayağı kapatan pantolonlarla yüksek topuklu ayakkabılar kullandığınız zaman daha ince ve uzun boylu görünürsünüz. Eğer kilo sorunuz varsa bu sizin için şık bir öneri olabilir. Bunun yanı sıra modeller arasında yer alan yılan derisi modelleri bulunan yüksek topuklu ayakkabı tasarımları son zamanlarda kadınların ilgisini çeken modellerden. Şık bir kalem etekle son derece güzel bir tablo çizebilirsiniz.

Yüksek topuklu ayakkabı modelleri Resimleri 

Yorum Yaz