Topuklu ayakkabı modelleri 2014

Bayanların en büyük tutkuları arasında olan topuklu ayakkabı modelleri 2014 marka koleksiyonlarında ilgiyle karşılanan renklerle sizleri bekliyor. Hemen her alanda özel olarak seçilen topuklu ayakkabı koleksiyonları, markaların yeni sezonda oluşturduğu tasarımlarla ayrı bir ilgi görüyor. Bayanlar bu paylaşımda doğru kombin, doğru tasarım ve doğru topuklu ayakkabı konusunda bilgiler veriyor olacağız.  2014 topuklu ayakkabı butiklerinde, geçmişe dayalı bir izlenim ve geçmişe yönelik moda olan tasarımların hala günümüzde sıkça tercih edildiğini görüyoruz.

2014 Topuklu ayakkabı modelleri arasında önemli bir yeri olan platform modasından birçok modeli aşağıdaki galerimizde bulabilirsiniz. Bu tasarımlar arasında en çok beğendiğim renkler, pembe ve kırmızı renk tonlarıyla oluşturulmuş modeller oldu. Son derece iddialı ve bir o kadarda ilgi çekici görünen bu renkler, düğün, nişan gibi önemli günlerinizde sizlere yardımcı olabilir. Bunun yanında koyu mavi tonlarla oluşturulan topuklu ayakkabı modellerine de şöyle bir göz atın. Aynı şekilde bir abiyenin altına uyum sağlayacak olan bu renk size hoş bir görünüm kazandırabilir. Ben marka reyonlarını incelerken, en başta bu tasarımlara göz gezdiriyorum. İlk etapta dikkat çekici tasarımlardan olan, topuklu modellerinin bir kategorisi haline gelmiş platform topuk modası, yeni sezonda her özel gecede tercih ediliyor.

Zaten topuklu denildiği zaman bayanların aklına bir platform tasarımlar, birde abiye topuklu ayakkabı tasarımları geliyor. Yada iş yerinde tercih edilebilecek topuklular da çoğu bayanın aklında. En zor seçimlerden biri de doğru olan markayı tercih edememekten kaynaklanıyor. Eğer hoş bir topuklu modeli almaya karar verdiyseniz, ilk etapta alacağınız topuklu ayakkabı tasarımına kesin olarak karar vermelisiniz. Son derece şık bir çok ayakkabı modelini sizler için hazırladığımız galerimizde bir arada bulabilirsiniz.

Topuklu ayakkabı modelleri 2014 ResimleriYorum Yaz