Süet bayan ayakkabı modelleri

Bu yıl derinin ve suet’in tavan yaptığı bir sezon geçireceğimizi artık hepimiz çok iyi bilmekteyiz. Suet ayakkabı modellerine kadar çok trend. Özellikle Platform topuk süetle birleşince harika suet ayakkabı modelleri ortaya çıkıyor.

Süetin ayrı bir şıklığı  vardır, bayan  ayakkabı modellerine de  gerçekten çok yakışıyor. Ayakkabı modası tasarımcıları da bunu çok iyi değerlendiriyor. Harika tasarımları suet’le birleştirirken çok şık modeller ortaya çıkıyor.

Suet bayan ayakkabı modellerinde öne çıkan renkler arasında siyah , bordo , kahve , koyu mavi , yeşil, tarçın  gibi sezon renklerini görmekteyiz. Suet bayan ayakkabı modellerin de spor ve klasik modelleri çok rahatlıkla bulabilirsiniz. Suet hem spor hem de klasik ayakkabı modellerine çok yakıştığını düşünüyorum. Ayrıca Suet sadece ayakkabı değil çizme ve bot modellerine de çok yakışıyor.

Suet bayan ayakkabı tasarımlarında ince topuklu , kalın topuklu , dolgu topuklu , platform topuk modellere kadınlarımızın ilgisi çok fazla diyebilirim. Ayrıca bu yıl yüksek platform suet ayakkabı tasarımlarında taş işlemeli detaylar suet bayan ayakkabı modellerni de gördüğümüz detaylar arasında olup benimde çok beğendiğim tasarımlar arasında bulunmaktadır. Yüksek topuk işlemeli suet ayakkabı modelinizi çok şık gece kıyafetinizin altına giyerek şıklığınızı çok daha fazla  tamamlayabilirsiniz.

Suet bayan ayakkabı modelleri spor ve modern görünümü seven kadınlarımız için de birçok modeli bulunmaktadır. Kot pantolon modelinizin altına çok rahat kombin yaparak kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.

Suet bayan ayakkabı tasarımlarında deri ile suet’in karışımı modeller tasarım harikası diyebilrim. Suet ve deri karışımı modelleri  kesinlikle görmenizi tavsiye ederim. Her kıyafete çok kolay kombin yapabileceksiniz. Şıklığınıza ayrı bir hava ve tarz katacaksınız.

Suet bayan ayakkabı modellerini mutlaka incelemelisiniz. Kesinlikle bir modelini dolabınıza eklemeyi sakın unutmayın. Pek çok zaman kıyafetinizin en önemli tamamlayacası olduğunu göreceksiniz.Suet bayan ayakkabı modelleri ile gideceğiniz  her mekana uygun olduğunu hemen fark edeceksiniz derim. Zaten siz de suet bayan ayakkabı tasarımlarını görünce bize hak vereceksiniz.

Süet bayan ayakkabı modelleri Photo GalleryYorum Yaz