Gucci 2014-2015 sonbahar kış ayakkabı modelleri

Bir kıyafeti tamamlayan en önemli ürünlerden birisi de şüphesiz ki ayakkabıdır. Ayakkabı ile giydiğiniz kıyafet ya rüküş olur ya kombin olur. Aslında şık giyim adına sadece bir detay olan ayakkabı iyi kombin yapmayı bilenlerin en iyi modelleri seçmiş olduğu da bir üründür. Ayakkabı konusunda çok fazla bilgim yok ve bu sezon ne giymem lazım, ayakkabı tercihim nasıl ve ne marka olmalıdır diyorsanız yapmanız gereken şey bu yazıyı okumak ve sizin için sunmuş olduğumuz önerileri dikkate almaktır.

Bu sezon sonbahar kış için pek çok farklı ayakkabı tasarımı düşünülmüş ancak yapılması gerekenlerin içinde ise en sık kullanılan modeller rugan ve ya klasik ayakkabı türleri olmuştur.  2014-2015 sonbahar kış ayakkabı modelleri hem çok klasik hem de çok spor bir ürün dizisi barındırıyor. Her marka bu iki özelliğe ait pek çok ürün sunuyor.

Bilinen ve kaliteli olarak akıllarda kalan markalardan birisi olan Gucci ayakkabı koleksiyonlarında hem baylar hem de bayanlar için çok iyi bir sonbahar kış ayakkabı modelleri koleksiyonu sunmuştur. Eğer ayakkabı ihtiyacınız var ise ve bir marka seçmekte zorlanıyor iseniz Gucci tam da sizin ihtiyaçlarınızı karşılamaya yöneliktir. Gucci 2014-2015 sonbahar kış ayakkabı modelleri ile her sezon olduğu gibi bu önümüzdeki sezonda da şık olacaksınız.

Havalar soğumaya başladı ve biz de hali ile hem kıyafetlerde hem de ayakkabılarda daha bir kapalı giyim tercih eder. Hal böyle olunca da sizin yapmanız gereken şey kendinize kapalı ama şık bir ayakkabı bulmak oldu. Bu konuda yardımınıza Gucci 2014-2015 ayakkabı modelleri koşuyor ve çeşitli tasarımları ile size beğendiğiniz bir ürün seçme şansı sağlıyor.

Gucci ayakkabı modelleri ile bayanlar asil duran klasik rugan topuklu ayakkabıların daha kapalı ve yuvarlak uçlu olanlarını seçmelidirler. Düztaban ayakkabılarda ise deri ve ya babet tarzı ucu kapalı bir ayakkabı hem günlük yaşantı hem de iş hayatı için iyi bir üründür. Erkekler için ise en şık olanlar deri olan klasiklerdir.

Gucci 2014-2015 sonbahar kış ayakkabı modelleri ResimleriYorum Yaz