Derimod ayakkabı modelleri 2013

Ünlü ayakkabı markaları arasında uzun yıllardan beri hizmet veren Derimod bayanlara özel olarak hazırladığı 2013 ayakkabı modelleri koleksiyonuyla görülmeye değer renk ve koleksiyonu butiklerinde hazırlamış. İşinin hakkını verebilen ender markalardan diyebiliriz Derimod için. Çünkü 2013 Derimod ayakkabı modelleri tasarımlarıyla Dünyaca ünlü birçok markaya taş çıkarabilir. Yani koleksiyonunu inceleyen her bayan bu markaya hayran olabilir. Dünyanın hangi ülkesinde olursa olsun moda aşkı evrenseldir.

Peki yeni sezon Derimod ayakkabı modelleri tasarımlarından kısaca bahsedelim. İlk önce hangi tasarımlardan bahsedeceğimize karar veremiyoruz. Markanın her modeli şahane. Yine de iddialı görünen koleksiyondan bahsetmek istiyorum. Derimod ayakkabı modelleri arasında benim gördüğüm en iddialı tasarım, kırmızı renk tonlarıyla oluşturulmuş dolgu topuklu ayakkabı tasarımıdır. Görsellerde de incelerseniz kırmızı ceketi giyen bayanın tercih ettiği ayakkabı. Son derece sade ve son derece şık görünüyor. Seçim yapmanın yanında kendine hayran bırakıyor. Derimod 2013 ayakkabı modelleri arasında da bu tasarım oldukça tutulan bir koleksiyondan. Markanın her modeli bu şekilde. Yani renk ve model olarak değil, kalite ve modaya yatkınlığı olarak her tasarımında özgünlüğü yakalamış.

Madem topuklu ayakkabı modellerinden bahsetmeye başladık, o zaman markanın iş yerinde tercih edilebilecek modellerinden de bahsedelim. Derimod ayakkabı koleksiyonunda bir tasarım var ki, sanki sadece kariyer yapan bayanlar düşünülerek üretilmiş. Beyaz renk tonlarıyla oluşturulmuş, hafif sivri burunlu platform topuklu ayakkabı modelini mutlaka inceleyin. Derimod ayakkabı modelleri resimlerinde gri ceketi giymiş ve elinde bu ayakkabıyı gösteren bayana şöyle bir göz atın. Siz de hayran kalabilirsiniz. Hayran kalmaya devam edeceğiniz birkaç Derimod modelleri ve tasarımını sunmak istiyorum. 

Kış modasını atlamadan önemli olan tasarımlarından bahsedeceğim. Kahverengi tonlarla oluşturulmuş bootie tasarımı son derece özgün görünüyor. Bayanlar yeni sezonda kış modasını, bu bootie tasarımlarıyla geçirdiler. Artık büyük bot modellerine olan ilgi geride kaldı. Bu yüzden Derimod ayakkabı modelleri koleksiyonlarında da bu tasarım 2013 kış modasına özel olarak hazırlanmış. Kış modasının yanında, yaz sezonu için de ilgi gören babet butiklerinin olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle mavi renk tonlarıyla oluşturulmuş, parlak babet tasarımı kurdele ile süslenmiş. 2013 Derimod ayakkabı butikleri arasında en sık tercih edilenlerden. Aslında marka daha çok her modeliyle çok sık tercih ediliyor. Önemli olan tasarımları seçerken doğru kararları verebilmek. Mesela hoş bir kırmızı elbiseniz var ve özel bir geceniz için ayakkabı arıyorsunuz. Derimod 2013 ayakkabı butiklerinde bu tasarıma uygun olan kombine renkleri seçebilirsiniz. Aynı zamanda Derimod ayakkabı fiyatları da son derece uygun ve kampanyalı bir şekilde sizleri mağazalarında bekliyor. Hadi ne duruyorsunuz? Pazar günü alışverişinizde Derimod ayakkabı butiklerini incelemeden geçmeyin.

Derimod ayakkabı modelleri 2013 ResimleriYorum Yaz