Abiye ayakkabı modelleri 2014

Abiye ayakkabı modelleri biz hanımların özel gecelerde şıklığını tamamlayan en önemli aksesuarlardan yalnızca biri. Yalnızca biri diyorum çünkü malum şıklığı tamamlamak için bir sürü önemli aksesuarımız var. Ama bunlar arasında ayakkabının önemli yeri de tartışılmaz. Önceden abiye ayakkabılar yalnızca özel zamanlarda kullanılırmış. Ama o zamanlar artık eskide kaldı. Bir çok abiye modeli artık farklı şekillerde kullanarak gündelik kıyafetlerle dahi kullanabiliyoruz son zamanlarda. Gündelik topuklu ayakkabılar bazen geceler için aldığınız kıyafetleri tamamlayabilecek kadar şık olabiliyor.

2014 abiye ayakkabı modelleri arasında en çok bu çift kullanım gözüme çarptı. Platfrom ayakkabıların kullanım alanı arttıkça ayakkabıların hem gece hem gündüz kullanımının da önü daha çok açılmış oldu. En şık abiye modelleri arasında da genellikle platform modeller yer alıyor. Platform abiye ayakkabı modellerini etek ve elbiseler ile kullanabileceğimiz gibi pantolonlarla da kullanabiliriz. Geçen sezon olduğu gibi bu yılda gözde kıyafetler arasında yer alan bol paça pantolonlar ile platform ayakkabılar çok şık ve hanım hanımcık bir görüntü yakalamamızı sağlıyor.

Abiye ayakkabı modelleri 2014 yılında diğer her şeyde olduğu gibi renk seçenekleri ile dikkat çekiyor. Rengarenk topuklu abiye ayakkabıların bir çoğu günün her saatine uygun. Topuklu ayakkabıyı çok daha kullanışlı bulan hanımlar tarafından için bu geniş renk yelpazesi büyük beğeni toplayacak. Abiye ayakkabı ve çanta uyumu ise ayakkabı beğenmek kadar önemli. Yanlış seçimler çok güzel ve şık bir ayakkabıyı bir anda dikkat çekmez ve kötü gösterebilir.  Uyum yakalamak içinde mutlaka ayakkabı ile aynı renk çanta seçmeniz gerektiğini düşünmeyin. Kıyafet ile uyumlu çantanızın altına farklı renk bir abiye ayakkabı seçebilirsiniz. Ama dikkat etmeniz gereken noktalar da var tabii.

Abiye ayakkabı modelleri 2014 Photo GalleryYorum Yaz