2013 topuklu ayakkabı modelleri

Özel gecelerin, günlük giyimin ve hemen her alanda bayanların sıkça tercihi olan topuklu ayakkabı modelleri 2013 sezonunda markaların özel koleksiyonlarıyla çekiciliğini sürdürmeye devam ediyor. Topuklu ayakkabı denildiği zaman akla gelen markaları sizlere sunalım. Bambi, Derimod, İnci, Kemal Tanca gibi markalar, bayan ayakkabı tasarımlarında en şık topuklu modellerini sunuyor. 2013 topuklu ayakkabı tasarımlarında da mağazalarını yepyeni koleksiyonlarla doldurmuşlar. Bu markaların tasarımları, 2013 sezonu için incelenebilir şıklıkta diyebiliriz. Genel olarak sizlere sunacağımız tasarımların bu markalar arasından seçildiğini belirtmek istiyorum.

Seçimde en önemli detay renktir. 2013 topuklu ayakkabı modelleri arasından renk seçimini doğru yaptığınız takdirde, kendi renginizi ortaya çıkarmış olursunuz. Mesela siyah, parlak topuklu ayakkabı tasarımlarını biliyoruz. Bu tasarımın üzerine tercih edebileceğiniz beyaz yada siyah elbise, sizi 2013 modasına hazırlamış olur. 2013 topuklu ayakkabılar sadece ve sadece doğru bir renk seçimiyle dolaba eklenebilir. Bu yüzden renk seçimini iyi düşünmelisiniz. Rengi de giyeceğiniz elbise tasarımına göre hoş kombin edebilirsiniz. Yada kendi renginizi markaların butiklerinde yer alan topuklu ayakkabı modelleri arasından yapabilirsiniz. Geçtiğimiz sezonda bayanlar pembe ve siyah renginin büyüleyici görünümüne kendilerini kaptırmışlardı. En çok satılan renk olan bu iki renk, bayanlar tarafından sıkça tercih edildi. Fakat durum 2013 sezonunda pek aynı kalmıyor. 2013 topuklu ayakkabı modelleri daha çok mavi, siyah, kırmızı ve kahve renk tonlarında dikkat çekiyor.

Tabi renk seçiminin yanında model seçimini de doğru yapmak son derece önemlidir. Yine giyeceğiniz alana göre dolgu topuk, ince topuk, platform topuk, yüksek topuk, rugan topuk ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Günlük giyimde 2013 topuklu ayakkabı tasarımları arasında en çok dolgu topuklu ayakkabılar tercih ediliyor. Özel gecelerde veya iş yerlerinde de bayanlar platform topuklu ayakkabı modellerini tercih ediyorlar. Model seçimini tamamen sizlere bırakıyoruz. Kendi modanıza göre şık tasarımları seçeceğinize eminiz. Biz hem geçtiğimiz sezon, hemde yeni sezon topuklu ayakkabı tasarımlarını sizler için hazırladık. En azından bu modellere göz atarak ideal olan topuklu tasarımını seçebilirsiniz.

2013 topuklu ayakkabı modelleri ResimleriYorum Yaz