Sizi Mutlu Edecek Sevgiliyi Bulma Yolları

Mutluluk herkesin aradığı ama nerede satıldığına dair henüz bir fikir sahibi olmadığı soyut bir kavram. Herkesin mutluluk tanımı da farklı. O yüzden önce sizi mutlu edecek sevgiliyi bulma yolları ile ilgili konuya geçmeden sizi mutlu eden şeylerin ne olduğunu netleştirin. Bu bazen şefkat bazen tatlı atışma bazen aynı dili konuşmak bazen eğlence anlayışı olabilir. Mutlu olduğunuz şeyleri tanımlarken sizin için ideal sevgiliyi de tanımladığınızı göreceksiniz.

Kafanızda çizdiğiniz profil şekillendikten sonra onunla nerede karşılaşabilme ihtimaliniz olacağını düşünün. Şu anda o kişinin gerçekten yaşadığını ve bir yerlerde sizinle karşılaşmayı beklediğini hayal edin. Bunu gerçek bir şekilde imgeledikten sonra onu bulabileceğiniz ortamlarda olmaya özen gösterin.

Kuantum fiziğine göre zihin hayal ile gerçeği ayırt edemez. Bu yüzden birlikte mutlu olacağınız bir sevgili bulmak için önce öyle birinin gerçekliğine inanmalı ve bu konuda herhangi bir şüpheye düşmemelisiniz. Ancak tüm bu düşünce ve imgeleme zamanlarında tüm vaktinizi buna ayırmak ve bunu bir saplantı haline getirmek tam tersi bir etki yaratacaktır. Siz enerjinizi doğru frekansa ayarladıktan sonra işi akışına bırakın. Her şeyin sabit duranların bile bir enerji olduğu gerçek. Eğer mutlu eden bir sevgiliyi bulmanızın ve bugüne kadar onunla karşılaşmamanızın önündeki düşünsel engelleri çözemezseniz yine başarılı olamazsınız. Başarısızlık ve kaybetme korkusu bu engellerin en önemlileridir.

3

 

Yorum Yaz