Arkadaşınızla Nasıl Sevgili Olursunuz

Arkadaşınızla sevgili olmak zor ve meşakkatli bir yoldur. Hiç tanımadığınız birine sevgili olmak anlamında yaklaşmak, tanıdığınız birine yaklaşmaktan çok daha kolaydır. Arkadaşınızla nasıl sevgili olursunuz?  Sorusunun cevabı başta onun da duygularını öğrenmekten geçer, ne hissettiğini anlamaya çalışırsanız sevgili olmanız daha da kolaylaşır.

Arkadaşınızın sevgilisi olsaydınız nasıl olurdunuz? Onunla sevgili olduğunuzu varsayarak, sevgili olduğunuz dönemde başınıza gelebileceklere de değinmek gerekir. Arkadaşınızla nasıl sevgili olursunuz? Başka güzel bir birliktelik gibi görünse de aslında bir insanı arkadaş olarak tanımak onun her halini bilmek, her kötü huyunun bilgisine sahip olmak, geçmişini en iyi en kötü ayrıntılarına kadar bilmek durumunu taşır.

Eski sevgilisi ile diyaloglarını bilirsiniz ve ona yalan söylediğine şahit olduysanız bunu her fırsatta size de yaptığını düşünürsünüz, aynı zamanda sizin olmadığınız bir arkadaş çevresi edindiği fikri sizi deli edebilir, çünkü size baktığı gözle başkalarına bakma ihtimalini düşünürsünüz.

Hele ki siz ilişkiye başlamadan önce konuştuğu biri vardı ise ve onunla konuşurken sizden hoşlanmaya başladıysa, başta çok güzel görünen ilişki zaman içinde yerini sürekli huzursuzluklara bırakabilir.

Arkadaşınızla nasıl sevgili olursunuz? Sorusu çok iyi düşünülmeli öyle cevaplanmalı veya yaşamaya cesaret edilmelidir. Eğer kendinizden eminseniz ve güzel, sorunsuz bir ilişki yaşayacağınızı düşünüyorsanız kendinizle ilgili irdelemeniz gereken konular bitmiştir, artık karşı tarafı gözden geçirmeli..

ask-sevgi

Yorum Yaz