Armine kap modelleri 2013

Mağazalarında keyifli zaman geçirdiğim tek markalardan. Evet Armine markasından ve 2013 kap modelleri tasarımlarından bahsediyorum. En değerli zamanımı keyifli bir şekilde geçirdiğim mağazalar arasında olan Armine kap modelleri koleksiyonunda bizleri büyülemeye devam ediyor.

Gün geçtikçe ayrıcalıklı tasarımlarıyla liderliğini koruyan markanın birçok butiğini inceledik. En çok da kap modelleri tasarımları dikkatimizi çekti. Hem kış sezonu için, hemde yaz modasına özgü çok şık modeller var. Bu 2013 Armine kap modelleri koleksiyonunu arayan bayanlar bu tasarımlara bayılacaklar.

Markanın oluşturduğu butiklere şöyle bir göz attığımız zaman, yoğun olarak mavi renginin ön planda olduğunu görüyoruz. Yine tek renk ve sade görünümlü kap modelleri Armine butiklerinde hazırlanmış. Bir yandan oluşturduğu ceket tasarımlarını andıran düğmeli modelleriyle, tam anlamıyla kusursuz olma yolunda ilerleyen markalarımızdan. Armine kap modelleri 2013 koleksiyonunda o kadar şık tasarımlar var ki, renk seçimi yaparken oldukça zorlanmadık değil. Fakat daha çok renkli olan tasarımları seçtik.

Hem yaz için hemde kış modası için ideal görünen bu tasarımları sepetinize eklemelisiniz. Markanın en güzel yanı da sunduğu butik resimlerindeki kombine ürünler oluyor. Armine 2013 kap modelleri tasarımlarında sadece tesettür ürünü değil, bu ürünün altına veya üzerine tercih edilebilecek eşarp modeli tasarımını da sizlere hazırlamış. Hangi ürünün yanında hangi tasarımları seçeceğinize kolay bir şekilde karar verebiliyorsunuz. Aslında bu markayla ilgili bazı sorunlarımızda yok değil. Mesela ünlü alışveriş sitelerini sıkça ziyaret ediyorsunuzdur. Burada hemen her markanın tasarımını görüyoruz. Ancak Armine markasını ve mağazalarında sunduğu yeni sezon kap modelleri koleksiyonunu pek göremiyoruz. Sıkça gördüğümüz markaların yanında bu tür sitelerde de Armine markasını indirimli olarak tercih etmek bizim için avantajlı olacaktır. Marka mağazalarının yanında biraz da ünlü alışveriş sitelerine yeni sezon ürünlerini koymalı diye düşünüyorum. Sizce 2013 Armine kap modelleri tasarımları ünlü alışveriş sitelerinde sıkça görünmeli mi?

Armine kap modelleri 2013 ResimleriYorum Yaz