Vakko Eşarp Modelleri 2014

En zengin Eşarp koleksiyonuna sahip olan Vakko 2014 yeni sezon  eşarp koleksiyonunu müşterilerine sunmuştur. Koleksiyonunda  enerjik  modeller ve rengarenk desenli  ve sade modellerden oluşmuş. Vakko  her sezon  hem minimal formlarda, hemde birçok desende eşarp tasarımı yapmaktadır. Puantiyeli, ekose desenli, asimetrik çizgiler, floral desenler  modellerde öne çıkmaktadır. Arıcada söylemek gerekirse sade tek renk bir kıyafet ile kombininizle Vakko’nun desenli  eşarplarını  tercih edebilirisniz. Geometrik bir şekilde hazırlanarak 1907’li yılların desenlerini  tekrar günümüze yansıtarak tekrardan yorumlayan Vakko oval, üçgen, yuvarlak şekilleri geometrik bir şekilde birleştirerek oluşturduğu desenli eşarplar ile hanımların karşına çıkıyor. Eğer her kıyafetinize uygun eşarp modeli arıyorsanız işte size tek geçebileceğimiz Vakko eşarp modelleridir diyebiliriz.özellikle tesettürlü bir bayansanız eğer 2014 Vakko eşarp koleksiyonunu mutlaka görmelisiniz.

Bayanlarımızın ister günlük yaşantılarında ister gece davetlerinde kullanabileceği  Vakko eşarp modelleri ile hem çok şık ve hemde şıklığınızın tamamlayacısı olacaktır. Abiye elbiselerin üstlerinde kullanacağınız  2014 Vakko eşarp modelleri ile  herkesin de dikkatlerini çekeceksiniz. Fiyatları biraz pahalı  olsa da yaptığı indirimlerle Vakko eşarpları daha da ucuza alabilirsiniz.

2014 Vakko eşarp modelleri renkleri ve desenleri ile diğer marka eşarplarına fark atıyor diyebiliriz. Tesettürlü bayanlarımızın ortak noktası eşarp tesettürlüler için son derece önemlidir ve seçicilik gerektirir. Desen ve çizgiler havanızı temsil ettiği için kolay kolay eşarp seçemeyiz.Kıyafetimize göre eşarp ve desen bulmak hiç de kolay değil Vakko’nun çeşitliliği farkıyla da bu sorunu ortadan çok rahatlıkla  kaldırabilirisiniz. Her ne tarz, model,desen,renk ararsanız 2014 Vakko eşarp modelleri içinde mutlaka bulacak ve çok rahat bir seçim yaparak eşarbınızı alacaksınız.

Vakko Eşarp Modelleri 2014 ResimleriYorum Yaz