Tektaş pırlanta modelleri 2013

Bir çok kadının hayallerini süsleyen tektaş pırlanta yüzükler 2013 yılında farklı model ve tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor. Daha çok düğün öncesi hazırlıklarda ve özellikle evlenme teklifi esnasında tercih edilen tektaş yüzükler yeni model ve tasarımlarıyla  kadınları büyülemeye devam ediyor. Bir çok bayanın bir gün takmak istediği yüzük modellerinden olan tektaş yüzük modelleri renk ve berraklık gibi özellikleri de elbette büyük önem taşıyor. İster evlilik teklifi, ister doğum günü isterseniz de yıldönümü hediyesi olarak tektaş yüzük modellerini tercih edebilirsiniz.

Klasik pırlanta yüzüklerin yanı sıra renkli tektaş pırlanta yüzükler de bu sezon son derece popüler. 2013 yılının öne çıkan yüzük modellerinden olan tektaş yüzük modelleri yeni sezonda renkli tasarımlarıyla göz dolduruyor. 2013 tektaş pırlanta yüzük modelleri zevkli tasarımlarıyla kadınların parmaklarında yer almayı bekliyor. Bir çok markanın yeni sezon pırlanta koleksiyonunda yer alan renkli modellerin yanı sıra klasik tektaş modellerde kullanılmaya devam ediyor elbette. Ünlü markaların 2013 koleksiyonlarında yer alan tektaş modelleri yine harika modeller ve şık tasarımlardan oluşuyor. Işıltılı taşları ile kadınları etkilemeyi başaran en popüler yüzük modellerinden bir hiç kuşkusuz tektaş pırlantalardır.

Kadınların takı konusunda en çok tercih ettikleri ve ilk akla gelen model olan tektaş yüzükler giderek büyüyen modelleri ve stiliyle göz dolduruyor. Taşların daha büyük ve muhteşem görünüşü tüm kadınları etkileyebilir. Büyük taşlı tek taşlar için elbette yüksek fiyatları da gözden çıkarmanız gerek. Renkli tektaş pırlanta modellerinden en öne çıkan renkler yeşil, mavi, mor, sarı gibi renklerden oluşuyor. Spor giyiminizi bile şık bir tektaş ile tamamlayabilirsiniz. Son derece zarif modellerin yer aldığı 2013 tektaş pırlanta yüzük modellerini sizlerle paylaştığımız galerimizden inceleyebilirsiniz.

Tektaş pırlanta modelleri 2013 ResimleriYorum Yaz