Saç bandı modelleri 2013

2013-2014 trendlerinde yer alan saç bantları özellikle de ilkbahar yaz aylarında sıkça tercih edilecek modellerden. Kışın yağmur, kar soğuk derken bu tür saç aksesuarlarını pek kullanamıyoruz ancak yaz aylarının da yaklaşması ile bu trend saç bandı modellerini daha sık tercih edeceğimiz bir gerçek.

2013 yılın da saç bandı modellerinde çiçek motifleri, zımbalar, fiyonklar, minik şirin süslemeler en sık rastlanan detaylardan. Özellikle 2013 yılında neredeyse tüm aksesuarlar da karşımıza çıkan zımba ve çiviler saç bantların da oldukça popüler. Çiçekli saç bantlarını bohem ve hippi stil kombinleriniz de kullanabilirsiniz. Nostaljik ve feminen bir görünüm yaratmak isteyenler için ideal. Daha farklı ve uçuk stiller içinse zımbalı saç bandı modellerini önerebilirim.

Bu yıl bileklikler, kolyeler, yüzükler olsun bol bol yakı ve aksesuar kullanmak son derece trend. Bu nedenle saç bantlarını da sade ve doğal görünümlü saçlarınız da kullanarak hoş stiller de görünümler oluşturabilirsiniz. Saç bantlarını kullanmanız için saçlarınızın dalgalı ya da düz olması fark etmez. Ancak 2013-2014 trendlerinde kıvırcık kabarık saçlar da kesinlikle saç bandı kullanımı tercih edilmiyor. Çoğunlukla düz ya da hafif dalgalı saç modelleri ile saç bantları hoş bir birliktelik oluşturuyor. Saçlarımızı bu yıl çeşit çeşit tokalar, metal aksesuarlar ve 2013 trendi saç bantları ile süsleyerek farklı tarzlar oluşturabilirsiniz.

2013 saç bandı modelleri ve taç modellerini günlük olarak kullanabileceğiniz gibi gece parti ve rahat mekanlar da da tercih edebilirsiniz. Saçlarınıza hangi şekli vermiş olursanız olun ister açık bırakın isterseniz de topuz ya da örgülü modelleri tercih edin saç aksesuarı olarak bu saç bantlarını kullanabilirsiniz. Ancak sıkı toplanmış saç modellerinde hoş bir görünüm vermeyebilir. Doğal biraz da dağınık saç modellerinde daha tarz ve trend görünecektir.

Saç bandı modelleri 2013 ResimleriYorum Yaz