Zara Bluz Ve Gömlek Modelleri

Zarayaz bluz ve gömlek koleksiyonlarını sundu. Zara markası her sezon birbirinden güzel modellerle bayanlarımızla buluşmayı çok iyi bilmiştir. Bu sezonda da Zara yaz bluz ve gömlek modellerine yoğun ilgi var diyebiliriz. Zarayaz ayları için hazırladığı yazlık bluz ve gömlek modelleri ile hem günlük yaşantınız içerisinde hem de özel günleriniz için harika bir koleksiyon hazırlamış. Zarayaz bluz ve gömlek modellerini en çok çalışan bayanlarımızın tercih ettikleri modeller olmaktadır. Zara her zaman ki koruduğu kalitesiniyaz bluz ve gömlek modellerine de yansıtmış.

Zara yaz bluz ve gömlekmodellerinin içerisinde en çok dikkat çeken ip askılı bluz modelleri olmaktadır. Gömlek modelleri içerisinde ise sezon trendi şifon gömlek tasarımları gelmektedir.  Zarayaz bluz ve gömlek modelleri 44,99 TL den başlayan fiyat aralıkları ile Zara satış mağazalarından ve kendi web satış sitelerinden ulaşabilirsiniz.Koleksiyonunda yer alan bluz modelleri her tarza ve zevke uygun modellerden oluşuyorlar. Zara bluz modellerin de  karşımıza yine trend olan çiçek desenli bluz modelleri çıkıyor. Öne çıkan renkler arasında beyaz ve krem tonlar var diyebiliriz. Sade bluz modellerinin yanı sıra desenli bluzlarıda oldukça gösterişli ve iddalı gözüküyor.

Zara giyim, farklı renkleri ve tasarımlarıyla bayanların ilgisini çekmeyi her zaman başarmıştır. Zarayaz Fırfırlı beyaz bluz modelleri, şifon ve ipek gömlek modelleri ve bluzlar, çizgili ve desenli beyaz gömlekler  koleksiyonun en göz alıcı parçalarından olmaktadır.

Zara Bluz Ve Gömlek Modelleri ResimleriYorum Yaz