Zara Bluz Ve Gömlek Modelleri

Zara 2014 yaz bluz ve gömlek koleksiyonlarını sundu. Zara markası her sezon birbirinden güzel modellerle bayanlarımızla buluşmayı çok iyi bilmiştir. Bu sezonda da Zara yaz bluz ve gömlek modellerine yoğun ilgi var diyebiliriz. Zara 2014 yaz ayları için hazırladığı yazlık bluz ve gömlek modelleri ile hem günlük yaşantınız içerisinde hem de özel günleriniz için harika bir koleksiyon hazırlamış. Zara 2014 yaz bluz ve gömlek modellerini en çok çalışan bayanlarımızın tercih ettikleri modeller olmaktadır. Zara her zaman ki koruduğu kalitesini 2014 yaz bluz ve gömlek modellerine de yansıtmış.

Zara yaz bluz ve gömlek 2014 modellerinin içerisinde en çok dikkat çeken ip askılı bluz modelleri olmaktadır. Gömlek modelleri içerisinde ise sezon trendi şifon gömlek tasarımları gelmektedir.  Zara 2014 yaz bluz ve gömlek modelleri 44,99 TL den başlayan fiyat aralıkları ile Zara satış mağazalarından ve kendi web satış sitelerinden ulaşabilirsiniz.Koleksiyonunda yer alan bluz modelleri her tarza ve zevke uygun modellerden oluşuyorlar. Zara2014  bluz modellerin de  karşımıza yine trend olan çiçek desenli bluz modelleri çıkıyor. Öne çıkan renkler arasında beyaz ve krem tonlar var diyebiliriz. Sade bluz modellerinin yanı sıra desenli bluzlarıda oldukça gösterişli ve iddalı gözüküyor.

Zara giyim, farklı renkleri ve tasarımlarıyla bayanların ilgisini çekmeyi her zaman başarmıştır. Zara 2014 yaz Fırfırlı beyaz bluz modelleri, şifon ve ipek gömlek modelleri ve bluzlar, çizgili ve desenli beyaz gömlekler  koleksiyonun en göz alıcı parçalarından olmaktadır.

Zara Bluz Ve Gömlek Modelleri ResimleriYorum Yaz