Benim adım gültepe dizisi ve oyuncuları

Kanal D’nin en yeni dizilerinden olacak olan benim Adım Adım Gültepe dizisi Eylül ayında başlayacaktır. Dizinin oyuncularından olan  Ekin Koç, Efe Akercan, Burak Dakak ve Tolga Sarıtaş, yeni ekranın yeni yüzlerinden  olma yolunda ilerliyorlar.

Benim Adım Gültepe dizisinin senaryosunu   Vural Yaşaroğlu , yönetmenliğini  Zeynep Günay Tan yapmaktadır.  Eylülde başlayacak dizi, usta oyuncuları kadar genç kadrosuyla da iddialı olacak gibi gözüküyor.

Ayça Bingöl ve Mete Horozoğlu’nun başrollerinde oynadığı Benim Adım Gültepe dizisinin konusuna gelince de 1980 li yıllarda İzmirin Gültepe semtinde geçmektedir.  Her sokağı ayrı bir hikaye, ayrı bir yaşam mücadelesi işleniyor. Ünlü oyuncuları buluşturacak dizi Öyle Bir Geçer Zaman ki’den tecrübeli dönem dizisi oyuncularını ve yönetmeni bir araya getirdi ve dizinin yine bir dönem dizisi olacağı açıklanmakta. BENİM ADIM GÜLTEPE’DE KİM HANGİ ROLDE?

Ayça Bingöl (Gülümser), Mete Horozoğlu (Eşref),İlker Kızmaz (Halil), Ekin Koç (Seyfi), Evrim Alasya (Suna), Tolga Sarıtaş (Murat), Efe Akercan (Gülali), Burak Dakak (Fevzi), Hakan Karsak (Basri),Şafak Başkaya (Fuat Hoca),Özgür Özgülgün (Cevat), Bige Önal (Nazlı),Oktay Daner (Dursun Dede), Selen Öztürk (Meziyet), Metehan Erdem (Salih), Numan Çakır (Refik), Necmettin Çobanoğlu (Ziya Efendi), İskender Altın (Saadettin), Ali Altuğ (Rami), İlayda Alişan (Nurten), Miray Akay (Gülten)

Dizi yeni sezonda Çarşamba akşamları yayınlanacak. Dizinin ilk bölümü 3 Eylül Çarşamba akşamı Kanal D’de olacaktır..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benim adım gültepe dizisi ve oyuncuları Resimleri 

Yorum Yaz