Tunik modelleri

Yaz yada kış sezonunda en çok tercih edilen bayan ürünleri arasında olan tunik modelleri tasarımları, ilgi çekici renkleri ve sunulan her modeliyle marka reyonlarında ah dedirtmeye devam ediyor. Özellikle ünlü markaların mağazalarında sunduğu ilgi çekici renkler ve şık tasarımlar tunik modellerini doğru bir şekilde yansıtmış.modasında en trend renkler yoğun olarak kırmızı, pembe, siyah ve beyaz tonlarında. Bu tonlarla oluşturulan 2014 bayan tunik modelleri de son derece şık görünüyor. Kış modasında ideal olan tasarımları ve  son derece şık bunun yanında doğru olan kombin renkleri sizlere sunmaya çalışacağım.  Sadece bluz tasarımında butikleri değil bayan tunik gömlek tasarımlarını da resimler halinde inceleyebilirsiniz.

Öncelikle şuna bir karar vermeliyiz. Sizce tunik modelleri hangi alanlarda sıkça tercih edilir. Bence yeni sezonda oluşturulan modeller, hemen her alanda tercih edilebilecek seviyede. Bunu daha önceki yıllarla kıyasladığınızda, markaların artan rekabeti bizi sürekli bu modellere yoğunlaştırdı. Aynı şekilde ideal diyebileceğim tasarımlar arasında da gömlek tarzında oluşturulmuş modeller hem günlük giyimde, hemde özel gecelerde tercih edilebiliyor. Tunik örnekleri olarak resimlerden bu anlattığımız bu tasarımın örneğini bulabilirsiniz. Kış modasında daha çok kazak tasarımını andıran modellerin ön planda olduğunu görmüştük. Kahverengi tonlarla oluşturulan butiklerin iddialı bir görünümünün olduğunu söyleyebilirim. Bunun yanında kendi modanızı açığa çıkarabileceğiniz bayan tunik modelleri çoğunlukta.

İnce kumaş tasarımıyla oluşturulmuş bu modeller, şimdiden bayanların dolaplarını renklendiriyor. Model olarak markaların reyon bölümlerinde, o markaya ait kaliteyi yansıtacak olan farklı tasarımların olduğunu görürsünüz. Aynı şekilde bende bayan tunikleri arasından tek tek sizlere tasarımları açıklamak istemiyorum. Böyle yaparsam, sadece bu tasarımlara yoğunlaşabilirsiniz. Siz kendi karakterinizi yansıtacak renkler arasından seçim yapabilirsiniz.

Tunik modelleri ResimleriYorum Yaz