Büyük beden tunik modelleri

Yeni sezonda büyük beden bayanlar için öne çıkan tunik modellerini inceleyerek  büyük beden tunik ve kıyafet seçimi hakkında detaylı bilgi edinmeye ne dersiniz ? Görsellerde de görüldüğü üzere tunikler son derece renkli ve canlı. Büyük bedeni siyah ve koyu tonlara mahkum etmeyi kesinlikle doğru bulmuyorum. Kilolarınızı gizleyecek farklı yöntemleri uygulamak elbette aha mantıklı olacaktır.

Büyük beden tunik modellerin de bu yıl daha çok göbeği ve kollardaki yağlanmayı gizleyen yarasa kollu modeller öne çıkıyor. Yarasa kollu tunik modelleri karın ve kol bölgesinde ki fazla kiloları gizlemenin yanı sıra son derece şık bir görünüm de sunar. Ayrıca tunikler de desenler de bu yıl tercih edilen detaylardan. Ayrıca tunik olması nedeniyle kalçayı da örteceğinden kalça problemi olan kilolu bayanların da rahatlıkla tercih edebileceği bir kıyafet.

Son yıllar da çeşitlenen ve modeller de hoş tarzların öne çıkmaya başladığı büyük beden koleksiyonların da elbiseler, etekler, bluz ve tunikler de oldukça trend stiller öne çıkıyor. Tunik modelleri büyük beden bayanların yeni sezonda en sık kullanacağı parçalardan biri olacak. Kiloları gizlemesi ve hoş stilleri olması nedeniyle ilk tercih edeceğiniz kıyafetlerden biri haline geldi tunik modelleri. Çiçek desenleri, çizgiler, leopar ve ekose desenlerinin yanı sıra desensiz renkli tunik modelleri bu yıl tercih edilen modeller arasında. Günlük modellerin yanı sıra şık büyük beden tunik modelleri de  yer alıyor.

Tunikler de ve elbiseler de kiloları gizleyecek detaylar daha çok desenlerle sağlanıyor. Örneğin çizgili kıyafetler de dikine çizgiler sizi daha zayıf gösterirken yatay çizgiler sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterecektir. Bunun yanı sıra koltuk altlarında etek uçlarına kadar tuniğin her iki yanında kullanılan koyu ton karın bölgenizi aha zayıf gösterir.

Büyük beden tunik modelleri ResimleriYorum Yaz