Tulum Şort Modelleri

2014 yaz sezonunda birçok yenilik ve kullanılan modeller plajlara inmiş durumdadır. Mini etek modelleri, değişik renk ve desende şort modelleri, pareo modelleri, plaj kullanımına uygun askılı, straplez elbise modelleri, plaj havasına ayrı bir renk katmaktadır. Değişik renk ve modellerdeki bikini-mayo mayo bikini talkiniler üzerine giyilen bu kıyafetlerle anında plaj havasından kurtulma özgürlüğünü de sahip oluna bilinmektedir. Günümüz modasında, özellikle öne çıkan modeller arasında kot şortlar ve tulum şortlar oldukça dikkat çekici boyutta kullanılan ürünlerdendir. Uzun ya da kısa, kollu ya da straplez tarzlarda kullanılan tulum modelleri artık plajları süsleyen modeller arasında yer almaktadır. Her renk ve desenin rahatlıkla kullanıldığı bu model hem rahat hem de şık bir görüntü sağlamaktadır. Tulumlar plajlarda sade bir şekilde kullanılabildiği gibi, takı ya da değişik aksesuar, ayakkabılarla kombine edilmesi durumunda şık bir kıyafet konumuna da sokulabilen modellerdendir.

Özellikle sıcak yaz aylarında dökük, ince ve rahat giyilebilen tulumlar, oldukça fazla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Bu sezon mutlaka her bayanın gardırobunda en az bir tane straplez tulum bulunması modacılar tarafından önerilmektedir. Vücut üzerinde dökük duran bir model olmasından dolayı kilolu bayanlarında rahatlıkla kullanabileceği bir modeldir. İster gündüz ister gece, her vakitte giyilebilecek olan tulum şortlar fazla yer kaplamadığından dolayı, tatillerin vazgeçilmez kıyafetlerindendir. Ünlü markaların kreasyonlarına bakıldığı zaman canlı ve spor tulum modellerinin yanında, çarpıcı ve bir o kadar da açık giysi modellere de rastlamak mümkündür. Kişinin zevkine ve giyim tarzına uygun bir model mutlaka bulunabilmektedir.

Kusurlarını kapatmak isteyen bayanlar tulum şort alırken mutlak denemeli ve bedenine uygun olan bir modeli seçmelidir. Özellikle tulum şortlar kısa olan bayanları daha kısa, uzun olan bayanları da daha uzun gösterebilmektedir. Beden yapısına uygun uzun ya da kısa tulumlardan deneyerek tercih yapma şansı bulunmaktadır. Her boy, desen ve renkteki tulum modelleri hem yaz sezonunda hem de plajlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Bu nedenle modaya uymak adına, kendinize yakışmayan ya da bedeninize uymayan modellerden uzak durulması önerilmektedir.

Tulum Şort Modelleri ResimleriYorum Yaz