Ve T-Shirt Sezonu Açıldı…

Günlerdir, sağı solu belli olmayan havalar, bugünlerde bize bahar havası yaşatmaya kararlı, hatta yaz mı desem? Özellikle bu hafta sonu hava sıcaklığı o kadar yükseldi ki, üzerimizdeki hırkalar, ceketler bize fazla gelir oldu. Birçok insan gibi siz de yazlık sezonunu açmış bile olabilirsiniz.

Sıcak havalarda en iyi dostlarımızdan T-shirt‘ ler kadın/erkek giyiminde en sık kullanılan parçalardan. Kıyafet seçiminde çok zorlanan, ne giyeceğini dolap kapağı açık şekilde 2 saat düşünen kadınlar için, T-shirt‘ler çoğu zaman hayat kurtarıyor. Her zaman kolaylıkla kombinlenen, çoğu ortama uyum sağlanabilen, salaş görünümleriyle rahatlık hissi veren T-shirt‘ lerin birçok modelleri bulunuyor. Hemen her mağazadan, semt pazarlarından bulabileceğiniz T-shirt’lere yenilerini eklemek için;babanızın/kardeşinizin/erkek arkadaşınızın gardırobuna bakmanız yeterli olacaktır.

Farklı modelleri ve renk seçenekleri bulunan T-shirt‘ lerden klasikleşmişolarak beyaz ve siyahı tercih edebilirsiniz. Sezonun modasına uyum sağlamak için çizgileri olanları giyebilirsiniz. Bunun yanında yazılı T-shirt‘ ler de son zamanların modası olarak kendini gösteriyor. Daha fazla model için buraya göz atabilirsiniz.

Tiril tiril T-shirt’ lerinizin keyfini şimdilik çıkarın; çünkü meteoroloji uzmanlarına göre hafta içi havalar serinleyecekmiş, benden söylemesi.

Ve T-Shirt Sezonu Açıldı… ResimleriYorum Yaz