bayan tişört modelleri

bayan tişört modelleri, bu yılada damgasını vuruyor. Her kişiye ve zevklere uygun renkler ve modellerle karşımıza çıkan bizi cezbeden bayan tişörleri,alışveriş tutkunları için büyük fırsatlar içeriyor.Birçok bayanın da dolaplarını süsleyen tişört modelleri    yeni sezonunu açtı.

Bu yıl vitrinlerdeki pullu modelli 2013 bayan tişörtleri, her ortamda rahatlıkla kullanılabilecek tarzda bizlere sunulmaktadır. Beden ölçüleri ne olursa olsun her kesime hitap eden tarzdadır. Kuru kafa desenlerdeki rağbet bu desenin farklı bayan tişörtleri modellerini beraberinde getirmektedir. Her yüz tipine uygun modeller rahatlıkla kullana bileceğimiz tarzdadır. Tek omuzu düşük, turkuaz rengi tişörtleri her bayanın severek kullanacağı tarzı sunmaktadır. Kot, keten, kumaş vb. kullanımlarda rahatlık arayan bayanların tercihi olan yakalı tişörtler renkleriyle bizleri büyülemekte.bayan tişörtlerinin baharlık, yazlık, kışlık kreasyon her rengi ve deseni rahatlıkla içermektedir.

Yatay çizgililerin dışında dikey çizgili modeller kilolu bayanların tercihlerinde bulunmaktadır. Beyaz, siyah ve lacivertin bitmeyen modası her zaman ilk sıralarda yerini almaktadır. Tişörtteki moda renkler bu yıllarda yerini kırmızı ve pembeden yana kullanmaktadır.Bunların yanı sıra çizgi film kahramanlarından oluşturulan tişörtler genç kızların ilgi odağı halindedir.

bayan tişört modellerindeki metal boncuk çılgınlığı modanın eksik parçalarını tamamlarken gençlerdeki metal tutkusunu anlatmaktadır.

bayan tişört modelleri ResimleriYorum Yaz