Türban modelleri 2013

Türbanlı bayanların 2013 yılında en çok kullandığı eşarp markalarının 2013 koleksiyonundan alınan türban modellerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. 2013 yılında ilkbahar yaz koleksiyonlarından aldığımız eşarp modelleri farklı renk ve desenleri ile dikkat çekiyor.Özellikle yaz aylarında sıklıkla tercih edilen açık renkler 2013 türban modellerinde de öne çıkan modelleri oluşturuyor.

2013 yılında türban seçerken dikkat etmenizi gerekenler rengi, deseni ve elbette ki kumaşın dokusu. Teninizle temas eden her kıyafet ve aksesuar gibi eşarplarda kaliteli malzeme ile yapılmış olmalıdır. Özellikle yaz ayların da saçları tamamen kapatan ve daha fazla sıcak hissettiren türbanlar da malzeme terletmeyen ince yazlık modeller seçildiğinde hem sağlığınız hem de görüntü açısından doğru bir seçim yapmış olursunuz. 2013 eşarp modelleri daha tam olarak yaz gelmemiş olmasına rağmen renkli ve canlı renkleri hoş desenleri ile enerjisini yansıtıyor. Renklerin ve desenlerin içi açıcı tonları modelleri son derece ilgi çekiyor. Ünlü tesettür markalarının yaz için tasarladıkları türban modellerinde farklı bir özellikle olarak serinlik hissi veren bitki özleri ve ipek karşımı malzeme ile üretilen modeller bir hayli popüler.

Türban modellerinde eşarpların yanı sıra şallar 2013 yılında son derece sık kullanıldı. Daha spor ve tarz bir görünüm isteyen bayanlar tercihini şallardan yana kullanıyor. Daha şık ve elegan bir görünüm için ise eşarplar son derece ideal. 2013 türban modellerini Türkiye’ nin önde gelen markaları Aker, Armine, Vakko, Pierre Cardin gibi markaların koleksiyonların da bulabilirsiniz.

2013 yılının moda renklerinden ve desenlerinden oluşan eşarp modelleri galerimizde ki eşarpları mankenler üzerinde nasıl göründüğünü inceleyerek de fikir edinebilirsiniz. Ten renginize ve yüzünüze yakışmayan hiç bir modeli kesinlikle tercih etmeyiniz,  kıyafetlerinize uyumlu modelleri seçerek daha da hoş bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Türban modelleri 2013 ResimleriYorum Yaz