2014 pardesü modelleri

Tesettür giyim markaları son yıllarda oldukça trend tasarımlarla karşımıza çıkmaya başladı. Kendine has bir çizgisi olan tesettür modasında da farklı desenleri ve çizgileri görmek mümkün. Bu anlamda Pardesü modelleri 2014 koleksiyonunda da daha önceki koleksiyonlarında olduğu gibi farklı ve kullanışlı ürünler sunuyor. Kataloglarda yer alan renkli  pardesü modelleri 2013 yılında tesettürlü bayanların en çok kullandığı modelleri içerirken yeni tasarımları ile de dikkat çekiyor. Bayan pardesü olarak tasarladığı kıyafetlerde sıkıcı ve sakin görüntüden sıyrılarak daha hareketli ve göz alıcı modelle sunuyor. Renkli tasarımlar ile modanın trendlerini de yakından takip ettiği belli oluyor.

Pardesü modelleri 2014 yılında bayanlar için hem uzun hem de yarım pardesüler şeklinde karşımıza çıkıyor. Genelde diz altında sunulan yeni sezon pardesüler tek başına bir kıyafet olarak da son derece kullanışlı. 2014  pardesü modellerinde geniş kalıplar genel olarak kullanılıyor. Belden genişleyen kesimlerin tercih edildiği  2014 pardesülerde model üzerinde de detaylar kullanılıyor.  Daha çok yaka kesiminde detaylara yer verilen bu modellerde düğme, işleme ya da geniş yakalar tercih ediliyor. Daha klasik sivri yaka kullanılan pardesülerde de  kemerlere yer veriliyor. Şık pardesü modellerinde ince deri detaylar kullanılabiliyor.  Bunun yanı sıra Trend  pardesülerdeki kumaşlar dayanıklılık açısından da elverişli. Sürekli dışarı çıkarken kullanacaksanız yeni sezon pardesünün daha az yıpranacağını söyleyebiliriz.

Sadece klasik renklere bağlı kalmadığı için ilgi çekici olan 2014 pardesü modellerinde farklı renkler var. Kırmızı, mor, hardal gibi dikkat çekecek renkleri 2014 tesettür giyim kataloglarında görebileceğiniz  siyah, lacivert, kiremit ve bej renkleri de pardesü modelleri 2014 kataloglarında görebilirsiniz. Son derece trend olan bu şık pardesü modelleri tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği modellerden.

2014 pardesü modelleri ResimleriYorum Yaz