pardesü modelleri

Tesettür giyimi tercih eden bayanlar için son derece modern  görünümlü vetrendi pardesü modellerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.  Vücut hatlarını gizleyen ve neredeyse tüm vücudu örten bu pardesüleryılında soft renklerde ve pastel tonlarda örnekleriyle karşımıza çıkıyor. Yavaş yavaş yaz sezonunda gelmesiyle çoğunluğunu yazlık, ince modellerin oluşturduğu pardesü modelleri galerimizi mutlaka incelemelisiniz.

pardesü modellerinde düz ve sade renkler, çoğunlukla belden kemerli modeller, kurdele ve düğme detaylı modelleri öne çıkıyor.yılında pardesü modelleri çok şık ve zarif.yılında değişen trendler çerçevesinde pardesü modellerini yeniden tasarlayan ve tesettür ile modern görünümü birleştiren modelleri üreten tesettür giyim markaları yeni sezon için son derece hoş modellerle karşımıza çıkıyor. Özellikle yaz aylarında kapalı bayanlar için yanlış pardesü seçimi işkenceye dönüşebilir. Zaten sıcak olan havalarda bir de tüm vücudu örten modelde pardesüler tercih edildiğinden pardesü seçiminizi mutlaka keten veya  pamuktan yapılmış modellerden yana kullanın. polyester veya benzeri kumaşlar size daha sıcak tutacağından vücudunuza ve size olumsuz bir şekilde yansır.

Pardesü modelleri yazlık olunca özellikle renk seçimlerinde de dikkatli olmak gerekir. Koyu tonlar güneşi ve sıcağı çekeceğinden vücudunuzun fazla ısınmasını neden olur Açık renkleri hem sağlığınız için hem de daha hoş bir görünüm için tercih etmelisiniz. Belden kemerli veya kuşaklı pardesü modelleri demodası detaylardan. Kemer kullanımı yaz aylarında aslında önermediğim bir seçim çünkü kemer kullanıldığında bu da sizin terleme oranınızı artırır. Ancak bele oturmayan kemerli pardesü modellerini tercih edebilirsiniz.

Galerimiz de sizin içinmodası renklerde ve modellerdeyılının en şık ve zarif pardesü modellerini paylaştık. Fikir edinebilir  yazlık pardesü alışverişinizi benzer modellerden yana kullanmanızı tavsiye ederim.

pardesü modelleri Resimleri



Yorum Yaz