2013 pardesü modelleri

Tesettür giyimi tercih eden bayanlar için son derece modern  görünümlü ve 2013 trendi pardesü modellerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.  Vücut hatlarını gizleyen ve neredeyse tüm vücudu örten bu pardesüler 2013 yılında soft renklerde ve pastel tonlarda örnekleriyle karşımıza çıkıyor. Yavaş yavaş yaz sezonunda gelmesiyle çoğunluğunu yazlık, ince modellerin oluşturduğu pardesü modelleri galerimizi mutlaka incelemelisiniz.

2013 pardesü modellerinde düz ve sade renkler, çoğunlukla belden kemerli modeller, kurdele ve düğme detaylı modelleri öne çıkıyor. 2013 yılında pardesü modelleri çok şık ve zarif. 2013 yılında değişen trendler çerçevesinde pardesü modellerini yeniden tasarlayan ve tesettür ile modern görünümü birleştiren modelleri üreten tesettür giyim markaları yeni sezon için son derece hoş modellerle karşımıza çıkıyor. Özellikle yaz aylarında kapalı bayanlar için yanlış pardesü seçimi işkenceye dönüşebilir. Zaten sıcak olan havalarda bir de tüm vücudu örten modelde pardesüler tercih edildiğinden pardesü seçiminizi mutlaka keten veya  pamuktan yapılmış modellerden yana kullanın. polyester veya benzeri kumaşlar size daha sıcak tutacağından vücudunuza ve size olumsuz bir şekilde yansır.

Pardesü modelleri yazlık olunca özellikle renk seçimlerinde de dikkatli olmak gerekir. Koyu tonlar güneşi ve sıcağı çekeceğinden vücudunuzun fazla ısınmasını neden olur Açık renkleri hem sağlığınız için hem de daha hoş bir görünüm için tercih etmelisiniz. Belden kemerli veya kuşaklı pardesü modelleri de 2013 modası detaylardan. Kemer kullanımı yaz aylarında aslında önermediğim bir seçim çünkü kemer kullanıldığında bu da sizin terleme oranınızı artırır. Ancak bele oturmayan kemerli pardesü modellerini tercih edebilirsiniz.

Galerimiz de sizin için 2013 modası renklerde ve modellerde 2013 yılının en şık ve zarif pardesü modellerini paylaştık. Fikir edinebilir  yazlık pardesü alışverişinizi benzer modellerden yana kullanmanızı tavsiye ederim.

2013 pardesü modelleri Photo GalleryYorum Yaz