Kilolu bayanlara yakışan tesettür modelleri

Can boğazdan geçer deyip yağlı yemeklerin soframızı süslemesi sonucu kilolarımız hep artar hep artar. Yağsız tuzsun yemek mi olurmuş deriz hep. Kilolar hep bizimle olur. Tabi biz kadınlar yememizden de şikayetlerimizden de vazgeçmeyiz. Kilomuzu alırız ama sürekli de şikayet ederiz. Ne giyeceğimizi bilemeyiz. Kimisi bilir kimisi bilmez ama hepsi birer yorum katar. Bu sefer iyice kafanız karışır. Neyse ki elimizde internetimiz var ve neler giyebileceğimizi öğrenebileceğimiz milyonlarca site var. Bende size bu konu da biraz olsun yardımcı olmak istiyorum. Kilolu bayanlara yakışan tesettür modelleri üzerine olacak.

Öncelikle belinizi öne çıkaran giysiler giymelisiniz. Bu şekilde kilonuz daha az gözükecektir. Büyük bel kemerleri vs kullanabilirsiniz. Korse elbiseler kullanarak da daha zayıf gözükebilirsiniz. Ayrıca kuşaklı elbiseler ile vücudunuzun çizgilerini ortaya çıkarırsınız. tesettür modelleri için uygun bir eşarp ve ya şallar ile hoş bir görüntü yakalayabilirsiniz. Boyuna çizgili ürünleri kullanmalısınız. Bu şekilde çizgiler vücudunuzu kamufle ederek görünümünüz dinç gözükecektir.

Etek olarak bu tür ürünleri kullanacaksanız üst olarak beyaz ve tonlarında bir şifon gömlek giyebilirsiniz. Bu sayede daha uzun gözükeceksiniz. Uzun etekleri her zaman tercih etmelisiniz. Bacaklarınız uzun gözükecek ve daha hoş görüntünüz olacaktır. kilolu bayanlar için tesettür modası gerçekten iyi giyinmek için doğru bir seçim.

Monokrom kıyafetler sizin için yapılmış sanki. Kilolu bayanlara yakışan tesettür aynı renk ailesinden gelen renkler ile kombinlerinizi sürdürün. Gerçekten hoş görüntüler çıkacaktır. Pastel renkler kullanmayın. Ne kadar çok sevseniz de pastel renkler sizi iri gösterecektir. Tesettür modelleri sizleri gerçekten düşünüyor. Tesettür alanında birçok seçenek sunulmuş halde.

Çan ve evaze etekleri de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.  Ayrıca pantolon-etekleri de günlük hayatlarınızda kullanmalısınız. Rahatlının yanında şıklığı da hoşunuza gidecektir. Üstü hafif bol, kalçada oturan elbiseler de dolabınız da olması gereken bir başka şeylerden. Kesinlikle bu yıl dolabınıza koymanız gerekenlerden. Kendi stilinizi yaratmanızda umarım ufakta bir katkım olmuştur. Giyiniş tarzınız sizi yansıtan bir aynadır.

Kilolu bayanlara yakışan tesettür modelleri ResimleriYorum Yaz