Eşarp modelleri

Tesettür denilince ilk akla gelen elbette eşarplar oluyor.modası eşarp modellerinde de sezonun trendlerine ve genel hatlarına uygun modeller ön plana çıkıyor. Eşarp modellerinde desenler bu yıl daha çok çizgiler, geometrik desenler, rengarenk baskılar şeklinde karşımıza çıkıyor. Eşarpta vazgeçilmez tercihiniz olan desenler bu yıl son derece renkli. Renk ve desen alternatifinin yoğun olarak kullanıldığı eşarp koleksiyonlarında bu sezon canlı tonlar ön plana çıkıyor. Kaliteli ve birbirinden şık bu eşarp modelleri yer aldığı koleksiyonlarda tesettürlü bayanların beğenisini kazanmayı başardı.

Sonbahar kış aylarının  da gelmesiyle mevsime uygun eşarp modellerinde trend renk ve modeller dikkat çekiyor. İlkbahar yaz aylarında da havaların sıcak olmasından dolayı serin tutan ince yapılı eşarp modellerini seçmeye çalışırız. bu sezon modern tesettür giyim markalarının eşarp koleksiyonlarında ya mevsimine uygun birinden şık ve serin tutan eşarp modeli bulmak mümkün.Model ve renk seçeneklerinin bol tutulması ile her yaştan hanımların zevkine uygun modeli bulmak mümkün. eşarp modellerin de kıyafetlerinizi tamamlamak için en uygun seçimi yapmanız oldukça önemlidir. Mevsimlik olarak  rahatlıkla kullanabileceğiniz son derece zarif modelleri bu koleksiyonda bulabilirsiniz. Yeni sezonda birbirinden şık ve farklı modellerde bir çok eşarp modelini sizler için seçtik.

modası eşarp modellerini ve bağlama şekillerini galerimizde bulabilirsiniz. Canlı renklerin özellikle de mavi, pembe, mor, kırmızı, yeşil gibi renklerin hakim olduğu eşarplar trendlere uygun olarak oluşturulmuş. Eşarp seçerken ten renginizle uyumlu rengi bulmanız önemlidir. Ayrıca desenlerinde yaptığımız seçimleri önemi büyüktür. Günlük ve şık kullanımlar için uygun renkler ve desenler vardır çünkü. Özellikle tesettürlü bayanlar için hazırladığımız eşarp modelleri galerimizi daha detaylı inceleyerek yılın trendlerini de tanımış olabilirsiniz.

Eşarp modelleri ResimleriYorum Yaz