Trend Alarm: Transparan Elbise Modelleri 2021

Birçok duygunun zirvede yaşandığı, bunun yanı sıra seksilikten de bir o kadar uzak olduğumuz bir dönemden geçiyoruz. Eşofman takımları gün geçtikçe gardıroplarda daha fazla yer işgal etmeye başladı. Kısacası “ev hali” hayatımızın her noktasına sinmiş durumda. ĉşte tam da bu zamanda özlediğimiz seksi görünümler yeniden ortamı ısıtmaya geliyor. İlkbahar-yaz defilelerinde yer alan görünümler arzunun her halini gözler önüne seriyor.

Evet, her ne kadar maske ve eldivenler birer arzu nesnesi olmanın ötesinde gerçek işlevleriyle günlük hayatımızın vazgeçilmez parçaları haline gelmiş olsa da bir yandan da oyun devam ediyor. Radarımıza takılan podyum siluetlerinde yeni nesil arzu anlayışının daha çok siyah ile bağdaştırılıp ifade edildiği ni görüyoruz. Bunun yanı sıra kırmızı ve pembe de bu konseptteki daimi varlığını sürdürmeye devam ediyor. Sukeina’nın görünümleri arasında yer alan tamamı transparan kırmızı takım oldukça davetkar bir çizgide ilerliyor.

trend alarm transparan elbise modelleri 2021

Trend Alarm: Transparan Elbise Modelleri 2021 ResimleriRokh podyumunda yer alan bir görünüm de fırfırlı romantik pembe bir elbise siyah deri bir vücut kemeri ile tamamlanmış. Masumiyetin fetiş ile birleştiği bu görünüm iki uç nokta arasında bir denge sağlıyor. Görünümlerin temelini oluşturan tül, dantel, deri gibi materyallerin yanı sıra detaylarda yer alan otrişler daimi eğlenceye davet ediyor. Mugler defilesine damga vuran Bella Hadid’in taşıdığı transparan mavi otrişli eldivenler ve yine transparan ışıltılı nude body cesaretin sınırlarını zorluyor.

Modelin ve giysinin önünü bile görmediğimiz DsTuared imzalı siyah görünüm, bel dekoltesindeki ince rugan kemer ve ayakkabılarda yaratılan kafes görüntüsü ile bizlere tek bir görünümde fetişi tanımlıyor. Balmain deÀlesinde yer alan derin dekolteli ışıltılı siyah elbise hiçbir destekleyici öğe bulunmadan modelin çıplak ayaklarına vurgu yapılarak tamamlanmış. Yaptığımız podyum gezintisi ile arzunun birçok hali ile buluştuk. Peki sizin içinizdeki tutkuyu körükleyen favori görünüm hangisi”.

Yorum Yaz